Нагадаємо, що артист був одружений двічі – з Оленою Мозговою та Вікторією Мартинюк. Пономарьов ніколи не говорить про особисте життя, але нещодавно натякнув, що має нові стосунки.

Цікаво Не хочу стандартних речей, – Євген Клопотенко здивував заявою про те, чи планує сім'ю

Тепер Олена Мозгова поділилася архівним фото з колишнім цивільним чоловіком.

На чорно-білому кадрі молоді Мозгова та Пономарьов мають стильні образи – Олена одягнена у куртку-косуху та чорні джинси, а Олександр обрав чорну сорочку та штани, а поверх білий піджак.


Олена Мозгова та Олександр Пономарьов / Фото з її фейстук-сторінки

Під знімком Мозгова зізналася, що пробачила колишньому публічне зізнання про те, що вона йому зрадила. Проте вона вважає, що їхні стосунки були не випадковими.

Я тебе простила. Все перемолотила, все пережила, все передумала, все проаналізувала. Люди зустрічаються не випадково… Ми всі одне для одного урок… Дякую за урок, ти вільний!,
– написала Олена.

Продюсерка додала, що знайшла декілька дуже приємних і красивих спогадів з Пономарьовим, коли шукала фото.

Цікаво Олександр Пономарьов показав усіх трьох дітей на одному фото: рідкісний кадр

Що відомо про стосунки Пономарьова та Мозгової: коротко

  • Вони були разом протягом 10 років. У них є спільна донька Євгенія, а також співак ставився як до рідної до доньки Мозгової від перших стосунків.
  • Два роки тому Олександр Пономарьов пояснював, чому не розповідає про стосунки. Він різко коментував: "Мої особисті справи після попереднього досвіду я тепер на загал не переношу".
  • Цю заяву співак зробив після того, як публічно визнав, що поганий порадник у питаннях сім'ї, бо "вже програв з рахунком 2:0". Для нього це досі болюча тема.
  • А нещодавно в одному з інтерв'ю Пономарьов розповідав, що його шлюб з Мозговою розпався нібито через зраду продюсерки. При чому, це сталося декілька разів. Вдруге він зраду пробачити не зміг.