Телеведучий Олексій Суханов емігрував до України з Росії саме через політичні мотиви у 2014 році. Він остаточно вирішив, що не повернеться додому.

Читайте також "А вам, гниди, все повернеться": емоційні реакції зірок на обстріли багатоповерхівок у Запоріжжі

Суханов згадав розмову з мамою

Олексій Суханов зізнався, що нікого зі своїх близьких у Росії не хоче засуджувати. Але свої пріоритети він визначив.

"Я нікого не звинувачую і, зокрема, своїх батьків. Таке не можна робити. Просто я визначився. І в нас різні дороги", – зауважив телеведучий. Зі сльозами на очах він згадав розмову з мамою 24 лютого.

Мама на початку повномасштабного вторгнення зателефонувала і сказала: "Давай вже повертайся додому". Я відповідаю: "Тобто? Мій дім тут. Може, ти досі цього не зрозуміла з 2014 року, але мій дім тут. І в мене немає іншого дому",
– сказав тоді Суханов.

Що раніше Олексій Суханов розповідав про Росію

  • Телеведучий більше взагалі не спілкується з рідними в Росії. Знову ж таки, він їх не засуджує. "Десь на другий тиждень був дзвінок. Було запитання: "Як у тебе там справи?" Я кажу, що ось, росіяни бомблять, ми в бомбосховищі зараз, на станції метро. "Ну все, па-па"".
  • Олексій Суханов також досі має російський паспорт. Але він підкреслив, що підписав офіційну заяву, в якій пообіцяв забути про свій російський паспорт і не користуватися ним. Адже чоловік користується українськими документами й не шкодує про це.