Раніше Заріцька ділилась, що вони з нареченим хочуть провести весілля в українському Криму. Однак, наразі закохані внесли деякі корективи у свої плани.

Цікаво Олександра Заріцька набила велике тату на спині та похвалилася результатом: фото

Олександра Заріцька назвала дату, коли виходить заміж

Солістка гурту KAZKA повідомила, коли планують весілля зі своїм нареченим Павлом Тараненком. За словами співачки, їм вже не терпиться стати сім'єю.

Ми хотіли на морі, але поки що відпадає. Хочеться, щоб була перемога. Але й сім'ю вже теж хочеться. Поки що зупинилися на червні 2024 році. Мріємо, що тоді вже буде перемога,
– зізналась зірка.

Олександра поділилась, що коли отримала пропозицію, то почала мріяти про незвичне весілля. Адже знаменитість вже побувала на багатьох церемоніях, тож припускає, що не відчуває романтики.

Проблема артистів у тому, що вони вже бачили всі можливі весілля, тому ставляться до них не так романтично,
– зізналась артистка.

Заріцька розповіла, що їх хотілося б затишного весілля. Наприклад, у лісі, з відкритим простором, деревами та ліхтариками. Наразі дівчина не знає, кого запросити ведучим церемонії.

Кого запросити, аби було не зашкварно, а класно? Аби не мала такого відчуття, що якоїсь миті мені потрібно переодягнутися й піти виступати?
– пожартувала співачка.

Інтерв'ю Олександри Заріцької: дивіться відео онлайн

Що відомо про стосунки Олександри Заріцької

  • Співачка познайомилась зі своїм майбутнім нареченим ще у 2018 році. Однак, серйозно почалися зустрічатися лише минулого року. У вересні 2022 року артистка вперше показала бойфренда. Ним став музикант-початківець та motion-дизайнер Павло Тараненко.
  • У травні 2023 хлопець зробив пропозицію Олександрі. За словами Павла, каблучку тримав дуже довго, оскільки чекав вдалого моменту. З того часу пара почала жити разом.
  • У березні Заріцька зізналась, що це її перші серйозні стосунки. До зустрічі з Павлом вона не вірила, що кохання може бути взаємним. За словами зірки, у них багато спільних інтересів. Зокрема, люблять проводити час за грою на приставці та дивитися разом фільми.
  • Кілька місяців тому Олександра вже говорила про весілля – казала, що уявляє себе нареченою. Вона розповідала, що хоче влаштувати весілля, але святкування планує влаштувати вже після перемоги.