За словами артистки, яка залишилась у п'ятірці зіркових пар на "Танцях з зірками", її ексбойфренд не витримав пристрасних танців обраниці з її партнером за проєктом Юрієм Мєшковим.

Цікаво Зірка "Сватів" візьме участь у відкритому кастингу "Танців з зірками": чим ще здивує 10 випуск

"Так сталося, що хлопець не витримав розлуку танцями і не був суперстресостійким до Юри", – поділилась співачка.

Про розставання з хлопцем Заріцька ще розповідала у сьомому ефірі шоу, але тепер вона зізнається, що вже була на побаченні з Мєшковим. Хлопець своєю чергою теж відчуває симпатію до зірки, але наразі не знає, чи в них щось складеться після проєкту. Адже в такому разі йому доведеться переїхати до Києва і шукати в столиці роботу, аби бути гідним хлопцем артистки.


Олександра Заріцька відчуває симпатію до Юрія Мєшкова / Фото з інстаграму танцівника

Особисте життя лідерки гурту KAZKA

  • У підлітковому віці Олександра Заріцька закохалась вперше, однак це почуття було нерозділеним. Тоді вона навчалась у Харківському університеті.
  • Коли дівчина переїхала до Одеси, то почала зустрічатися з хлопцем з Донецька. За словами артистки, його характер був дуже складним. Попри всі намагання Олександри врятувати стосунки, пара розійшлась.
  • Вже після створення гурту KAZKA Олександру Заріцьку та Микиту Будаша довгий час підозрювали у стосунках. Наприкінці вересня 2019 року на сторінці гурту з'явилось романтичне фото, яке підігріло чутки про романтичні відносини.
  • Цього самого року співачка зізналась, що закрутила роман з іноземцем. З ним вона познайомилась на музичному фестивалі. Пара разом вирушила у подорож до Італії, але через кілька місяців Олександра завершила стосунки з бойфрендом.
  • Нові стосунки дівчини тривали недовго – близько місяця, але перепоною став проєкт "Танці з зірками" та робота Олександри.