Українська співачка та лідерка гурту KAZKA останні півтора року не мала серйозних стосунків. Та нещодавно вона знову закохалась.

Читайте також Слава Камінська зачарувала фото з екскоханим і дітьми

Солістка KAZKA про нові стосунки

Олександра Заріцька зізналась, що роман закрутився не так давно. Вона додала, що парі не вдається бачитися часто, адже зірка багато часу присвячує "Танцям з зірками" та іншим проєктам.

Хлопець з'явився нещодавно. Цим стосункам ще дуже мало часу. Я їх бережу. Однак я не можу назвати свої стосунки суперздоровими, адже ми не часто бачимось. Але працюємо над цим,
– поділилась артистка.

"Я заспокоюю його, що незабаром все зміниться. Дуже сподіваюся, що побачимося в грудні або січні", – зауважила вона з гумором.

Лідерка KAZKA розповіла, що ще не знайомила бойфренда з батьками. На цей крок вона піде вже тоді, коли буде впевненою в тому, що стосунки серйозні та можуть розвиватися ще довго. Також дівчина побоюється, чи сподобається хлопець її батькові.


Олександра Заріцька / Фото з інстаграму гурту KAZKA

Що відомо про нові стосунки Заріцької

  • Вперше про роман солістка гурту KAZKA розповіла всередині вересня. Тоді вона зізналась, що перебуває у мрійливо-закоханому настрої.
  • Олександра додала, що бойфренд не належить до світу шоу-бізнесу. Однак іншими деталями вона не поділилась.
  • Останні стосунки Заріцької були з іноземцем. З ним вона познайомилась на музичному фестивалі. Пара разом вирушила у подорож до Італії, але через кілька місяців співачка завершила роман.