Лідерка гурту KAZKA Олександра Заріцька рідко дає відверті інтерв'ю. Однак нещодавно Маші Єфросиніній вона розповіла про перше кохання, яке було нерозділеним.

Читайте також Не виходить зустрічатися з хлопцями, – солістка гурту KAZKA про те, чому називає себе квіром

Олександра Заріцька про особисте життя

Дівчина навчалась у Харкові на юриста в університеті. Приблизно в підлітковому віці Олександра вперше сильно закохалась.

Я була закохана у свого найкращого друга. Зараз він вже це знає. Це було перше кохання, таке, коли людина біля тебе, і ти ловиш кожен його погляд, збираєшся на кожну зустріч з ним. Звичайно, він знав, що мені подобається, але, думаю, що він не вважав мене красивою дівчиною,
– зізналась Олександра Заріцька.

"Найстрашніше і найболючіше було бачити його поруч з якоюсь дівчиною. Коли ми гуляли, він був з дівчиною. І ти йдеш, а в тебе всередині все вмирає, ти ненавидиш цей світ. Зараз мені дуже важко в когось закохуватися", – поділилась співачка.

Зірка розповіла про ще одні стосунки. Вони закрутилися в Одесі, куди Олександра переїхала шукати себе та розважатися. Та ця любов так само завершилась.

Ця людина дуже проблемна. Це був хлопець з Донецьку, переселенець, він приїхав в Одесу з мамою. Я трохи й через нього переїхала в Одесу, бо була з ним знайома, ми хотіли разом жити, але в нього весь час були проблеми. Дуже важка людина, навіть зараз його мама іноді телефонує йому,
– зауважила Заріцька.

Виконавиця додала, що вона кілька разів пробувала налагоджувати стосунки з хлопцем, але успішні відносини не складалися. Тому вона відмовилась від цього й перестала спілкуватися з коханим.

Інтерв'ю з Олександрою Заріцькою: дивіться відео онлайн

Що ще відомо про особисте життя Олександри Заріцької

  • Наприкінці вересня 2019 року на сторінці гурту KAZKA з'явилось романтичне фото, яке підігріло чутки про роман Олександри Заріцької та її колеги Микити Будаша. Пару довгий час підозрювали у стосунках.
  • Цього самого року співачка зізналась, що закрутила роман з іноземцем. З ним вона познайомилась на музичному фестивалі. Пара разом вирушила у подорож до Італії.
  • Вже через кілька місяців Олександра завершила стосунки з бойфрендом. Зокрема, на рішення повпливала сестра артистки.