Тепер він має тривалий час пересуватися на милицях. Однак шоумен не сидить вдома, він продовжує займатися робочими справами та відвідує різні ділові зустрічі.

Вас також може зацікавити Ще такого не було, – Alyona Alyona розповіла про погіршення стану здоров'я

Олександр Педан травмував ногу

Прикрий випадок стався, коли шоумен виконав невдалий рух наприкінці гри в баскетбол. Так, лікарям довелося терміново провести операцію, під час якої з однієї ділянки ноги частину ахілла перемістили на іншу.

Тож тепер Олександр має 2 місяці уникати фізичних навантажень та пересуватись на милицях. Водночас ведучий зумів продовжити свою роботу, попри травму. Зокрема, він навіть почав керувати автомобілем.

Олександр Педан травмував ногу
Олександр Педан травмував ногу / Скриншот з інстаграм-сторіс

Милиці класно качають руки,
– іронічно додав телеведучий.

Олександр Педан пересувається на милицях
Олександр Педан пересувається на милицях / Скриншот з інстаграм-сторіс

Знаменитості, які травмувалися

  • Відомий актор Арнольд Шварценеггер отримав травму під час тренування, яка призвела до серйозного пошкодження ліктьового нерва. Через це йому провели операцію, яка зрештою пройшла успішно та без ускладнень. Зараз з артистом все добре, однак Шварценеггер тимчасово не може займатися важкими фізичними вправами.
  • Під час футбольного матчу Анатолій Анатоліч отримав важку травму, яка потребувала негайної медичної допомоги. Він зламав середній палець на нозі й був змушений тривалий час пересуватися на милицях.
  • Оля Цибульська впала зі сходів на високих підборах, в результаті чого розтягнула зв'язки. Втім після відновлення вона почувається добре.