Шоумен зламав палець на нозі. Про те, як зараз почувається шоумен – читайте далі.

Це цікаво Нарешті вдома: Тімур Мірошниченко показав перше сімейне фото з усиновленим сином

Анатолій Анатоліч травмував ногу

Шоумен розповів, що під час гри він сильно вдарився. Відтак Анатолічу викликали швидку та відвезли до травмпункту. Там його оглянули лікарі й наклали на ногу гіпс. З'ясувалося, що у ведучого перелом середнього пальця.

Зламав палець на футболі. Картина не для слабкодухих,
– сказав телеведучий.

Зараз шоумен почувається значно краще. Однак він зазначив, що тепер йому знадобиться водій, бо сам не зможу керувати автомобілем.


Анатолій Анатоліч зламав палець на нозі / Скриншот з інстаграм-сторіс

Проблеми зі здоров'ям в українських зірок

  • Катерина Репяхова розповіла, що Віктор Павлік народився з вадою серця. "З віком один з клапанів вийшов з ладу, не виконує свою функцію, тому треба ставити штучний клапан. Операцію запланували на осінь", – написала дружина співака. Нагадаємо, Віктору Павліку зараз 57 років.
  • Анна Трінчер поділилася, що наприкінці свого концерту в Ужгороді відчула приступ паніки. Відтак команді довелося відкачувати виконавицю в гримерці.
  • Лідер рок-гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ Сергій Танчинець потрапив до лікарні. Фронтмен гурту пояснив, що має проблеми зі спиною. Тож колектив був змушений перенести свої концерти у 4 містах: Запоріжжі, Кривому Розі, Дніпрі та в Олександрії.
  • Співак Юрко Юрченко майже повністю втратив слух на одному з останніх концертів. Невідомо, чому це трапилось. Музикант припустив, що причиною могли бути перевтома, акубаротравма або наслідки прильотів. Поки всі найближчі концерти й важливі поїздки артист скасував.