Як поділився Олександр Кривошапко, який родом з Маріуполя, він спілкувався з рідними загально всього 3 хвилини за усі 40 днів. Він не знав, що з ними та як вони переживають обстріли і окупацію.

Читайте з цього ж інтерв'ю Кривошапко розповів, як Тетяна Денисова обливала брудом Москву, де тепер живе

Моя сім'я з початку війни одразу ж у Маріуполі опинилася під обстрілами. І не тільки моя сім'я, а й багато моїх друзів. Там були моя сестра, її чоловік, моя мама та бабуся. Це пекло тривало понад 40 днів. За ці дні я поговорив із родиною ну, може, хвилини зо три. Це було практично неможливо. Це був емоційний тероризм, якого я ніколи не забуду,
– каже артист.

Рідним Олександру вдалося вийти із міста разом з евакуаційною колоною. Вони пройшли пішки майже 15 кілометрів. Врятувалися всі, окрім його бабусі, яка, ймовірно, загинула.

"Підвал у Маріуполі розміщений від під'їзду ну, можливо, метрів зо два. І були дні, коли люди, що ховалися по підвалах, не могли по 2-3 дні вийти у під'їзд, бо така частота обстрілу була. Вони не мали змоги відвідати бабусю, яка жила за два двори від нас. Вона була з доглядальницею. Вони могли піти туди, але не дійти. І коли вони виїжджали з міста, вже стало відомо, що... Досі болить, це складна тема", – емоційно розповів Кривошапко.

Щодо своєї ексдружини та доньки, то він їх вивіз у безпечне місце ще 24 лютого, а потім вони перебрались за кордон. Зараз Олександр перебуває в Україні, створив благодійний фонд і разом з волонтерами допомагає людям на деокупованих територіях. Також він нещодавно втретє одружився з косметологинею Марією, з якою зустрічався півтора року.


Олександр Кривошапко з донькою Алісою / Фото з інстаграм-сторінки співака

Нагадаємо, що внаслідок окупації Маріуполя померла мама Андрія Бєднякова. Вона та сестра ведучого перебували в місті також перші кілька тижнів, але мама була хворою, тому морально не витримала окупації, і там померла. Втім, її тіло вдалось вивезти з міста, проте поховати змогли в іншому окупованому місці, не контрольованому зараз Україною.