Відомо, що пара закінчила стосунки ще до початку повномасштабного вторгнення. Зараз Олександр живе в США, де почав бізнес, а Ксенія Мішина разом з сином залишилася в Києві.

Цікаво Відповів на критику хейтерів: Еллерт розповів, чому поїхав у США та чи був у теробороні

Олександр Еллерт не приховує – йому не подобається, коли його представляють як "переможець чи учасник "Холостячки". Сам комік мріє забути про свою участь у шоу.

"Я останні два роки намагаюся зробити так, щоб люди забули про цей момент в моєму житті, щоб це був міраж, цього не існувало", – відповів він.

Олександр також натякнув, що він з Ксенією Мішиною розбили один одному серце.

У мене лишилася лише кофта. Це подарунок від колишньої (Мішиної, – 24 Канал) і великий шрам на серці, який вона "подарувала". Ну і я теж..,
– сказав Еллерт.

Комік пожартував, що його в житті вже давно переслідують 3 питання, серед яких "Де Ксенія Мішина?" і "Як він виїхав з України?".

Шанувальники були здивовані жартами Олександра про Ксенію Мішину, але підтримали його.

  • "Молодець! Не дивлячись на шрам, гумор в тебе добрий!"
  • "А така красива історія була".
  • "Добре, що вже можно про це жартувати".
  • "Еллерт, "зводся" з Мішиною, бо в тебе актив пропав, всі забули тебе".

Як закінчилися стосунки Мішиної та Еллерта: коротко

  • Ксенія Мішина розійшлася з Олександром Еллертом ще восени 2021 року через "постійні гойдалки" та "безпідставні ревнощі", які нібито доходили до божевілля.
  • Акторка пішла від коханого не тому, що почуття зникли, а "від повного безсилля щось змінити". Тоді як сам Олександр вважав, що "стосунки просто на паузі", хотів повернути її.
  • Їхня історія продовжилася в перший день війни, 24 лютого 2022 року, коли Еллерт поїхав з Мішиною та її сином Платоном у Буковель. Вони винаймали великий будинок з друзями, і комік навіть намагався відновити стосунки, але в акторки "вичерпалася довіра".
  • А вже за кілька місяців їхнє спілкування обірвалося. Нещодавно Мішина розповіла, що комік "щось писав" після виїзду за кордон, але вона не відповіла.