Таку заяву висунув ведучий і поет Петро Мага, який спілкувався з Винником. За його словами, він знає все про таємне зникнення співака і поділився деякими подробицями.

Не пропустіть Слава Дьомін назвав ім'я артиста, якого вважає найголовнішим кринжем шоубізнесу: хто це

Олег Винник натрапив на волонтерів-шахраїв

Петро Мага наголосив, що співак активно допомагає українським військовим. Зокрема, за його словами, артист передав немало нових джипів для захисників на передову. Водночас, як повідомляє ведучий, Винник натрапив на шахраїв-волонтерів. Крім того, що вони забрали величезну суму грошей і зникли, вони ще й погрожували артисту.

В Олега Винника сталася дуже погана історія. Він передав гроші псевдоволонтерам, які ці гроші вкрали. Казали, що він приїде і вони йому голову відстрелять. І таке було,
– поділився Мага.

Крім того, він зазначив, що тих шахраїв намагалися знайти, однак це поки безрезультатно.

"Якщо кожен зробив би для фронту стільки, скільки зробив Олег Винник, то наше просування пішло б значно швидше", – підсумував ведучий.

Інтерв'ю з Петром Магою: дивіться відео онлайн

Олег Винник за кордоном: що відомо

  • З початком повномасштабного вторгнення співак поїхав з України. Це відбулося 26 лютого. Після цього Винник мовчав і не виходив з фанами на зв'язок близько року.
  • Зрештою він дав інтерв'ю, під час якого розповів про свою боротьбу з рідкісною хворобою. Крім того, співак зізнався, що лікується в Німеччині.
  • Винник вирішив не розголошувати подробиці своєї хвороби. Однак він поділився, що якщо не лікуватися, то це може прикувати людину до інвалідного візка. За словами виконавця, статистика показує, що приблизно 2% населення Німеччини страждає від цієї недуги.