Через повномасштабну війну багато українських артистів почали перекладати свої російськомовні пісні, щоб більше не співати мовою агресора. Зокрема, днями Макс Барських зворушив україномовною версією треку “Хочу танцевать”.

До теми Олег Винник вперше озвучив ім'я своєї дружини та розповів про сина

Водночас Олег Винник зізнається, що перекладати свої пісні на українську мову він не бачить сенсу. За його словами, ці треки були написані ще до війни.

Точно знаю, що перекладати я не буду свої пісні російською мовою, які були написані до війни. Ті мої суперхіти, які були російською мовою, я ніколи в житті не буду перекладати українською. Це не потрібно. Треба йти далі,
– сказав Винник.

Співак також відповів, чи продовжить співати російськомовні хіти на своїх концертах.

"Як можна сказати, я до перемоги не співаю російською мовою? Що таке "до перемоги", а тоді ми можемо співати російською?... Якщо б я відкрив рота на сцені російською мовою, я б себе просто обплював. І це не є "до" перемоги чи "після", – висловився Олег.

Водночас артист зізнається, що поки не може вийти на сцену через хворобу, але й не виключає, що його виступи можуть відбутися дуже скоро.

Це буде з чистого листа, але з достатнім досвідом. Це буде та сцена, на якій завжди стояв Олег Винник, але все буде по-іншому… До сьогоднішнього дня не знаю взагалі, коли. Це буде скоро. Це не буде один концерт, це буде, дай боже, багато концертів,
– підсумував він.

Дивіться інтерв'ю з Олегом Винником: відео

Де зараз Олег Винник: головне

  • Артист, який від квітня 2022 року перестав виходити на зв'язок з шанувальниками, дав перше інтерв'ю. Він поспілкувався з українською журналісткою Вікторією Курочкою.
  • Під час розмови виконавець зізнався, що поїхав до Німеччини вже після початку повномасштабного вторгнення Росії, 26 лютого 2022 року. Він зазначив, що зробив це законно, оскільки є резидентом Німеччини.
  • Ккрім того, Винник поділився подробицями про своє рідкісне захворювання. Співак не назвав точного діагнозу, проте розвіяв чутки про онкологію. Олег каже, що таку ж проблему як у нього в Німеччині мають приблизно 2% населення.
  • Днями артист опублікував перший допис в Інстаграм, в якому повідомив, що хоче повернути гроші за квитки на деякі з його виступів, які повинні були відбутися ще два роки тому.