Чутки про те, що артист серйозно хворий, були вже давно. Однак сам співак не виходить на зв'язок з шанувальниками, не розповідає, де він зараз і чим займається.

Дивіться також "Поїду звідси": чому донька Олі Полякової хоче покинути навчання у Великій Британії

Друг Олега Винника розповів про його стан

Близький друг Олега – настоятель храму Іверської ікони Божої Матері протоієрей Віталій Трач розповів, що зараз в артиста серйозні проблеми зі здоров'ям, він перебуває в Берліні.

В Олега зараз серйозні проблеми зі здоров'ям і він перебуває у Берліні. Він дуже хотів потрапити до мене на причастя, але поки що це неможливо, бо й відстань чимала, і війна,
– розповів Віталій.

Чоловік додав, що Винник постійно допомагає ЗСУ – купує автомобілі. Артист створив фонд "Вовчиця". Нещодавно Віталій розмовляв з Олегом, постійно молиться за його зцілення. Священик зізнався, що під час розмови по відеозв'язку було зрозуміло, що Винник нездужає.

Що про Олега Винника кажуть його колеги

  • У червні Оля Полякова розповідала, що знає про проблеми Винника зі здоров'ям. Артистка закликала не записувати Олега до числа зрадників і дати йому можливість самому пояснити, що відбувається.
  • Лідер гурту "Друга Ріка" Валерій Харчишин висловив надію, що з ним все добре, але додав, що "це дивно".
  • Фронтмен Kozak System Іван Леньо вважає його сцикуном, який "кинув" Батьківщину та своїх фанів.
  • Зірка "Жіночого кварталу" Ірина Сопонару лише з чуток знає, що Олег Винник зараз лікується в Німеччині. На її думку, якщо це правда, то він аж ніяк не втікач, бо хворий точно не приніс би ніякої користі Україні.