Фронтмен гурту "Друга Ріка" Валерій Харчишин дав нове інтерв'ю, яке транслювали на національному телемарафоні. У ньому він згадав про Олега Винника, який зник з інформаційного простору, повідомляє 24 канал.

До слова Сором і ганьба, – Леся Нікітюк дорікнула Dolce & Gabbana за співпрацю з Кіркоровим

Валерій Харчишин про Олега Винника

Музикант поділився, що його зірковий колега, можливо, сподівається на те, що після війни його фани забудуть, що той не проводив благодійні концерти й недостатньо говорив про події в Україні.

Я не знаю, де перебуває Олег Винник. Сподіваюся, що він живий та здоровий, але дивно. Мабуть, є окрема група виконавців, які думають, що все повернеться. Вони сподіваються і моляться, щоб українці мали коротку пам'ять. Це наша національна трагедія. "Війни нема, все клас", – висловився Валерій Харчишин.

Також лідер рок-гурту нагадав, що репертуар Олега Винника більшою мірою складався з російськомовних пісень. Можливо, він не хоче з ними прощатися.

"Ті люди, які прикипіли душею й серцем до цього, їм важко викорінювати москаля. Музиканти хоч певною частиною повії, маю на увазі, що вони продають, те що роблять. Але є сентиментальні, підстаркуваті, які не можуть викоренити все це".

Що робив Олег Винник під час війни

  • На 8 день війни виконавець вперше звернувся до матерів російських та білоруських солдатів. Він закликав скинути путінський режим.
  • Згодом Олег Винник просив українців виходити на площі за кордоном, щоб закликати лідерів держав закрити небо.
  • У березні артист переробив український гімн на пісню "Буде жити Україна". Востаннє він дописував в інстаграмі 24 квітня – у Великдень.
  • Серед артистів зникнення Олега Винника коментувала Оля Полякова. Вона казала, що в співака можуть бути серйозні проблеми зі здоров'ям і запевняла, що Олег – не зрадник.