Напередодні повномасштабної війни Оля Полякова записала фіт з Винником. Він мав би вийти 8 Березня, але прем'єра зірвалася й навряд чи відбудеться взагалі, бо "російськомовна пісня від російських суперзірок зараз буде недоречна". Однак ця співпраця зблизила її артистом, тому вона знає, як він ставиться до нападу Росії й куди подівся.

Гаряча тема Лобода неочікувано приїхала у зруйнований Ірпінь: "Не знаю, як українці мають це пробачити"

Куди зник Олег Винник

Те, що я чула, у нього серйозні проблеми зі здоров'ям були,
– шокувала Оля Полякова.

Зірка додала, що в перші тижні війни вони навіть хотіли записати ще один спільний трек, очевидно, патріотичний, адже "в нього теж дуже боліло через те, що робиться в Україні".

"Не знаю, можу я це казати чи ні, але я знаю, що в нього є якісь проблеми зі здоров'ям. Хай він сам цю інформацію оприлюднить, а то зараз почнуться знову якісь заяви від мене", – прикусила язика Полякова.

Олег – не зрадник. Він завжди пропагував українські пісні, завжди був з Україною. Тому даймо йому можливість самому розказати, що в нього там відбувається,
– підсумувала артистка.

Що Олег Винник робив під час війни

  • На восьмий день війни він опублікував у своєму інстаграмі відеозвернення до матерів російських та білоруських солдатів, які "цинічно увірвалися до нашої мирної країни зі смертельною зброєю". Він заявляв, що їхні діти гинуть на українському чорноземі, і закликав піднятися проти путінського режиму.
  • Згодом він просив виходити на площі вже українців, які живуть за кордоном. Олег Винник сподівався, що ті зможуть вплинути на закриття неба.
  • У березні Винник переробив український гімн на переможну пісню "Буде жити Україна", бо "українець не може без пісні, українець не може без свободи".
  • Останній допис у його інстаграмі датується 24 квітням, коли він вітав Україну з Великоднем.