35-річна Ірина Сопонару, відома як акторка ситкому "Одного разу під Полтавою" та учасниця "Жіночого кварталу", через війну виїхала до бойфренда у Велику Британію. Тож досить різко реагує на те, що деяких українських селебриті хейтять за втечу. Зокрема гумористка заступилася за Олега Винника.

Читайте також Виє сирена, а всі йдуть на Щекавицю: Jerry Heil переспівала "Вовчицю" Винника – вірусне відео

Ірина Сопонару прокоментувала зникнення Винника

Зірка "Жіночого кварталу" лише з чуток знає, що Олег Винник зараз лікується в Німеччині. На її думку, якщо це правда, то він аж ніяк не втікач, бо хворий точно не приніс би ніякої користі Україні.

Він десь пропав, кажуть, що він хворий. Ну, якщо хворий, то хай лікується, а що йому робити. Але якщо ні, то це страшно. Його тут усі так любили! Ну як так? Я не вірю в те, що він просто десь заховався. Напевно, щось сталося з ним. Я не вірю, що він може бути таким непорядним,
– висловилася Ірина Сопонару.

Крім того, на думку акторки, українцям треба згуртуватися, а не кидати каміння у своїх, адже ворог у нас один, і це Росія.

"Мені дуже не подобається, коли той, хто поїхав, – п*д*рас, а ті, хто лишилися, – молодці. Ну чекайте, це був не вибір людини поїхати, розумієте. Ми зараз через так багато чого страшного пройшли, що ще через це гризтися? Чого не злитися на тих, через кого ми поїхали", – емоційно заявила акторка.

Повне інтерв'ю Ірини Сопонару: дивіться відео онлайн (про Олега Винника – на 22:30)

До теми У мережі показали нове фото Олега Винника: де перебуває співак

Що відомо про зникнення Винника

  • Спочатку кумир мільйонів жінок, як і всі артисти, активно підтримував Україну. На 8 день він записав відеозвернення до матерів російських і білоруських солдат, аби ті піднялися проти путінського режиму, а трохи згодом переробив український гімн на переможну пісню "Буде жити Україна".
  • Остання публікація в його інстаграмі датується 24 квітням, це було привітання з Великоднем. Після цього Олег Винник зник з соцмереж.
  • У червні Оля Полякова оголосила, що в артиста "серйозні проблеми зі здоров'ям", тож він не зрадник. Лише у липні ці чутки підтвердив адвокат співака.
  • Як відомо, у Винника свій благодійний фонд "Вовчиця", який купує і передає авто на фронт. Чоловік Оксани Білозір показував, що зірка насправді допомагає, але робить це без зайвого розголосу.