Співак вважає, що вони самі винні, якщо потерпають від насильства. Оскільки "хамовито себе поводять", "холодні", "не посміхаються", "не дивляться в очі" і "не зроблять ніякого жесту". Такі дії нібито відштовхують найкращих чоловіків, а притягують "биків".

Важливо У Києві попрощалися з Ніною Матвієнко: перші фото та відео з церемонії

Олег Скрипка заявив, що красиві жінки самі винні у насильстві

Як правило, красиві жінки дуже хамовито себе поводять щодо чоловіків. Вони холодні, не посміхаються, не дивляться в очі, вони тобі не зроблять жесту ніякого. Я чоловік, який не зробить ніколи першого кроку, тому мене ці жінки завжди відштовхували,
– поділився виконавець.

Артист вважає, що холодною поведінкою красиві жінки притягують до себе "биків", яких "розпалюють, як жертви".

Олег Скрипка додав: "Коли ви себе холодно поводите, ви кращих чоловіків відштовхуєте, а саме "биків", як жертви, розпалюєте. Тому, красиві жінки, ви притягуєте до себе агресивних чоловіків і страждаєте від насильства. Саме через свою холодну поведінку. Це дуже парадоксально, але це так".

Інтерв'ю з Олегом Скрипкою: дивіться відео онлайн

Скандали за участі Олега Скрипки: що відомо

  • Раніше лідера гурту "Воплі Відоплясова" захейтили через те, що він розкритикував фемінізм в Європі. Співак вважає, що за кордоном присутній жіночий егоїзм, водночас українки "адекватні" феміністки, бо мають особистість і шанують чоловіків.
  • Згодом артист заявив, що фемінізм, ЛГБТ, війна та епідемії "зупиняють популяцію". Проте він додав, що не проти феміністок та представників ЛГБТ, бо виступає "за здорове суспільство" і якщо хтось з його дітей буде кохати людину своєї статі, Скрипка не буде проти.
  • У серпні виконавець потрапив у гучний скандал через виступ на фестивалі в Чорногорії разом з російськими музикантами-біженцями.
  • Крім того, співак говорив, що чоловікам в Україні не слід забороняти виїздь за кордон, оскільки "у нас війна важка, але не така тотальна". Такі висловлювання обурили значну кількість українців. Втім, були й ті, хто підтримував артиста.

Нова скандальна заява Олега Скрипки: дивіться відео онлайн