Нагадаємо, що першою дружиною Олега Скрипки була француженка Марі Рібо, вони були у стосунках 7 років. Водночас останні 18 років лідер гурту "ВВ" живе у щасливому шлюбі з українкою Наталією Сидь, яка подарувала йому чотирьох дітей.

До теми Я просто був у шоці, – Олег Скрипка зізнався, як його здивував Коля Сєрга під час війни

Тепер музикант висловився про фемінізм та розповів, чим французькі жінки відрізняються від українських.

За його словами, українки – хазяйновиті, сексуальні та розумні.

Вони як менеджери – вдома роблять затишок і шанують чоловіків. А європейські жінки – феміністичні. А фемінізм – це жіночий егоїзм. Є певна ієрархія, є самоповага і повага до партнера. І цей фемінізм – у жінок є самоповага до себе і немає поваги до чоловіка,
– заявив Скрипка.

Олег Скрипка розкритикував фемінізм у Європі: дивіться відео онлайн

Співак вважає, що цей європейський фемінізм зараз “насаджується” на українську культуру.

На думку артиста, це просто погане виховання жінок.

"І в Україні ці інстасамки – це просто погане виховання, вони просто не виховані. Але не всі. Та золота жінка – вона на дні, її просто треба дістати та сказати: українська жінка – ось це", – висловився Скрипка.

Лідер гурту "ВВ" зазначає, що батьки мають правильно виховувати доньок. Він додає, що йому пощастило з дружиною.

Я дуже вдячний своєму тестеві, бо він правильно виховав свою доньку. Моя дружина має господарність та повагу до чоловіка. Але вона творча – пише вірші, вміє малювати, вона особистість. Жінки мають бути особистістю, і у боротьбі за це треба не втратити, у хорошому сенсі, патріархат з елементами матріархату,
– вважає Олег Скрипка.

Дивіться інтерв'ю з Олегом Скрипкою: відео

Що відомо про особисте життя Олега Скрипки: коротко

  • Артист починав творчу кар'єру зі своїм гуртом "Воплі Відоплясова" у Франції. У 1990-ті група талановитих хлопців поїхали туди з гастролями і затрималися на кілька років. Саме там в Парижі Скрипка познайомився з француженкою Марі Рібо.
  • Пара прожила разом сім років. Але коли Сприпка вирішив повернутися в Україну, їхній шлюб розпався. Розставання виявилося дуже болючим, тому колишнє подружжя не підтримує стосунки. Цікаво, що Марі вдруге згодом вийшла заміж.
  • Вже у 1997 році співак зустрів українку Наталію Сидь. Познайомилися вони у столичному театрі "Дах". Вже у 2005 році дівчина стала його дружиною. Разом подружжя вже 18 років. У їхньому шлюбі народилося четверо дітей: Роман, Устим, Олеся та Зоряна.