Він зазначив, що такі публікації ніяк не впливають на росіян, відтак він не розуміє, чому українці дякують Галкіну. Тут слід зазначити, що коментарі під дописом шоумена залишили Тарас Цимбалюк, Олександр Пономарьов. До того ж лайк на публікацію поставили Віталій Козловський, KOLA, Світлана Лобода та інші.

Вас також може зацікавити Я не служив в армії, – Юрій Горбунов зізнався, чи готовий піти на фронт, якщо отримає повістку

Що Максим Галкін написав про Чернігів

Росіянин написав довгий щемливий текст про дівчинку Софію, яка загинула через вчорашній ракетний обстріл. Він також опублікував фото Драмтеатру, в який влучила ракета. Російський шоумен зізнався, що раніше там виступав і поспівчував рідним загиблих та постраждалих.

Наче стіни, камінь, а жива душа. Стільки людей землею ходять, на кнопочки натискають, а душі мертві. А цей театр має душу живу і житиме,
– зазначив гуморист.

Реакція Слави Дьоміна

Радіоведучий поділився, що не розуміє для чого дякувати іноагенту. За словами Слави, він би поаплодував і виразив вдячність Галкіну лише тоді, коли б той зробив так, щоб росіяни не запускали ракети в українців. Інакше він не бачить в цьому сенсу.

Усі так захопливо пишуть про те, що Галкін написав пост про Чернігів. Дякують йому, обіймають у коментарях. А нам що з того? Чого ви так радієте цьому посту? Якщо Макс та інші іноагенти зможуть зібрати людей і зробити так, що ці контрацептиви не будуть запускати літаки в наших дітей, тоді я йому поаплодую і подякую. А поки що ці пости нічого не дадуть ні нам, ні їм,
– зазначив інтерв'юер.


Слава Дьомін відреагував на пост Максима Галкіна / Скриншот з інстаграм-сторіс

Позиція Максима Галкіна щодо війни

  • Актор і комік виступив проти повномасштабного вторгнення 24 лютого. Він розповів про трагедії Бучі й Маріуполя, обстріли Одеси. Окрім цього, Галкін зі своєю дружиною Аллою Пугачовою покинув Росію та переїхав до Ізраїля, де проводив концерти. Частину коштів Максим обіцяв віддавати постраждалим через війну.
  • За антивоєнні висловлювання Максима Галкіна оголосили "іноагентом" в Росії – там вкинули заяву, нібито його фінансує Україна.
  • Тут слід зазначити, що ще до 24 лютого 2022 року Галкін дозволяв собі лиш жарти про російське телебачення й іноді владу. Після окупації Криму він щонайменше один раз відвідував півострів. У 2021 році був внесений у "чорний список" Мінкульту, але в червні 2022 його ім'я звідти забрали.