У п'ятницю, 16 вересня, список так званих "іноземних агентів" у росії поповнився. До таких зарахували пародиста й чоловіка примадонни Алли Пугачової Максима Галкіна.

Важливо Росія визнала шоумена Максима Галкіна іноземним агентом

Як Галкін відреагував на "звання" іноагента в росії

На рішення міністерство юстиції Максим Галкін відреагував миттєво. Тепер у шапці його інстаграм-профіля з 9,4-мільйонною аудиторією красується напис: "Визнаний мін'юстом росії іноагентом".

Скриншот з інстаграму Максима Галкіна

Крім того, в інстаграм-сторіс Максим Галкін опублікував афіші своїх майбутніх концертів у Литві – у Вільнюсі, Калайпеді, Каунасі та Шяулаї. Звичайно ж, не забув написати: "Максим Галкін визнаний мін'юстом рф іноагентом".

Скриншот з інстаграм-сторіс Максима Галкіна

Чому Галкіна визнали іноагентом

До списку фізичних осіб, які виконують функцію "іноземних агентів", Максим Галкін потрапив за буцімто політичну діяльність та отримання допомоги від іноземного джерела. У російському міністерстві юстиції вважають, що таким джерелом є Україна.

З першого дня повномасштабного вторгнення росії Максим Галкін підтримує Україну:

  • 24 лютого він написав: "З раннього ранку на зв'язку з рідними та друзями з України. Не передати словами, що я відчуваю! Як це все можливо! Не може бути виправдань війні. Ні війні", а згодом розповідав про трагедії в Бучі, Маріуполі, про "прильоти" в Одесі.
  • У лютому йому з Пугачовою та дітьми довелося покинули росію й полетіти в Ізраїль, адже після антивоєнного допису за нього взялася ФСБ – скасувала всі концерти, заборонила з'являтися в рекламах і на телебаченні.
  • Навіть попри гоніння Максим Галкін жертвував гроші на допомогу біженцям з України – він задонатив частину коштів, які заробив у концертному турі в Ізраїлі.