Втім, днями телеведучий вперше висловився про це. До того ж Нікіта наголосив, що важливо, аби кожен партнер був щасливий. Навіть, якщо окремо.

Вас також може зацікавити Даша Квіткова продає спільний із Добриніним будинок за 320 тисяч доларів: як він виглядає

Нікіта Добринін прокоментував розлучення з Дашою Квітковою

Телеведучий зауважив, що на розлучення впливають різні обставини. Зокрема, війна, стрес та сімейні кризи.

Таке трапляється інколи. Війна, стреси, інші кризи, які трапляються у пари. По-різному пари їх проходять. Головне, щоб ви були щасливими. Можливо, вже окремо,
– зауважив Нікіта.

"Неймовірна правда про зірок": дивіться відео онлайн

Стосунки Добриніна та Квіткової: що відомо

  • Історія кохання Даші та Нікіти розпочалася на популярному реаліті-шоу "Холостяк-9", де відомий телеведучий був головним героєм. Даша ж стала переможницею реаліті. Зрештою стосунки пари продовжили розвиватися навіть після проєкту.
  • В травні 2020 року закохані зареєстрували шлюб у київському РАЦСі. Згодом подружжя навіть повінчалося в церкві.
  • Протягом трьох щасливих років Квіткова і Добринін побудували спільне життя і стали батьками прекрасного сина, на ім'я Лев. Малюк народився в липні 2022 року.
  • Про розлучення зіркової пари стало відомо на початку 2023 року, а вже 19 червня подружжя офіційно оголосило про розлучення. Тоді Даша зауважила, що між нею та Нікітою залишаються лише батьківські стосунки, бо вони спільно виховуватимуть сина.
  • До того ж відомо, що Квіткова та Добринін ще деякий час ділили спільне майно. Весь судовий процес офіційно завершився 15 серпня.