Ведучий і блогер Нікіта Добринін рідко висловлюється на тему розлучення. Та вчора повідомив про завершення всіх процесів та етапів.

Дивіться також Аніматори, кульки, зіркові гості: Квіткова і Добринін помпезно відсвяткували 2-річчя сина

Нікіта Добринін про розлучення з Дашею Квітковою

Нікіта Добринін розповів, що період розлучення нарешті завершений, а всі питання врегульовані без судів. Він поділився, що може не хвилюватися за майбутнє сина Лева.

Цей непростий період в житті офіційно завершився. Мирно врегульовано всі юридичні питання, без судів, з урахуванням інтересів сторін і дитини. Найголовніше – тепер я спокійний за майбутнє сина поруч,
– написав Нікіта Добринін.


Нікіта Добринін про розлучення / Фото з інстаграм-сторіз

Даша Квіткова на своїй сторінці теж підтвердила, що "все, нарешті, завершилося".


Даша Квіткова про розлучення / Фото з інстаграм-сторіз

Добринін і Квіткова офіційно розлучилися: дивіться відео онлайн

Розлучення Квіткової та Добриніна

  • 21 січня Даша Квіткова оголосила про розрив з чоловіком. Закохані роз'їхалися, а згодом подали документи до суду. Добринін підтвердив, що бути окремо – це спільне рішення.
  • 19 червня зіркове подружжя розлучилося офіційно та забрало документи з суду. Даша Квіткова зауважила, що між нею та Нікітою залишаються лише батьківські стосунки, адже вони спільно виховуватимуть сина.
  • Нещодавно блогерка повідомила, що ділить майно з Добриніним через суд. Вони вирішили продати приватний будинок під Києвом. Схоже, процес поділу майна теж офіційно завершений.