Однією з цих артистів є KOLA. Нещодавно вона випустила чуттєвий трек, який виконала в дуеті з 11-річною співачкою.

Не пропустіть Запальні хіти, які розірвали усі тренди: 15 головних музичних прем'єр літа 2023

Нікіта Добринін "пройшов тест" на те, як добре знає українських та зарубіжних знаменитостей. Він назвав молодих виконавців, які творять сучасну музичну історію. За його словами, це KOLA та ENLEO.

Дуже цікаво поговорити з молодими українськими виконавцями. Їх справді багато. Це та ж KOLA, дуже класний молодий виконавець ENLEO. Я б говорив про молоду українську музику, тому що це справді абсолютно новий підхід до шоу-бізу,
– пояснив ведучий.

У ролику помітно, що Нікіта Добринін розуміється на зірках. Зокрема, він правильно відповів на те, які знаменитості відновили стосунки через 18 років після розставання і хто помстився піснею своєму колишньому.

Додамо, що на телеканалі ТЕТ стартував новий сезон проєкту "Ближче до зірок", ведучим якого є Нікіта Добринін разом з Наталі Солонік. Вони розповідають про життя та кар'єри українських знаменитостей.

Що відомо про артистів KOLA та ENLEO: коротко

  • Українська співачка Анастасія Прудіус (справжнє ім’я KOLA) була учасницею шоу "Голос" та "Х-фактор", а також запрошеною співачкою на "Танці з зірками".
  • Вже після 24 лютого 2022, коли співачка випустила пісню "Чи разом?" та стала дуже популярною. Згодом артистка випустила ще кілька сильних пісень. KOLA за допомогою музики намагається розповідати про те, що відбувається в Україні.
  • Співак ENLEO – це Нікіта Леонтьєв. Він народився у Маріуполі, де прожив майже все життя. Артист з творчої родини – його мама і тато музиканти, тож з 8 років він почав грати на гітарі.
  • Нещодавно ENLEO зустрівся зі своїм кумиром Томом Оделлом, він передав йому символічний подарунок з Маріуполя.