Багато українських глядачів нетерпляче чекають на ту чи іншу програму, щоб побачити улюблених ведучих. За ними стежать у соціальних мережах, мріють про зустріч та розмову. З нагоди Дня журналіста ми підготували для вас особливу добірку, у якій розповімо про те, як бібліотекарям, філологам, економістам, акторам та іншим вдалося стати найпопулярнішими ведучими на вітчизняному телебаченні.
Цікаво 10 найпопулярніших білявок українського шоу-бізнесу
Найпопулярніші ведучі України
Катя Осадча
У 13 років Катерина розпочала професійну кар'єру моделі. Згодом відправилася в Західну Європу, де працювала у модельному бізнесі 5 років. У 18-річному віці повернулася в Україну, де вирішила присвятити своє життя телевізійній журналістиці. Для покращення знань з української мови, відпрацювання дикції, постановки голосу, Катя займалася з викладачем. Також заочно закінчила історичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка, де здобула професію бібліотекаря.
У 2005 році Осадча стала ведучою програми "Світські хроніки", яку транслювали на телеканалі "Тоніс". А через два роки вона почала вести "Світське життя", яке досі виходить в ефір щотижня.
Катя Осадча / Фото з інстаграму Каті Осадчої
Юрій Горбунов
Після закінчення школи Юрій вступив до Київського інституту театрального мистецтва імені Карпенка-Карого. Здобувши диплом актора, 5 років працював в драматичному театрі в Івано-Франківську. Згодом переїхав до Києва, де й почав телевізійну кар'єру.
Дебютом Горбунова у прямому ефірі стала програма "Щасливий дзвінок", яку він у 1999 році вів на телеканалі "Перший національний". Популярність Юрію принесла робота на "Новому каналі". Там він став ведучим ранкової програми "Підйом", де партнеркою була Маша Єфросиніна.
Юрій Горбунов / Фото з інстаграму Юрія Горбунова
Маша Єфросиніна
Вищу освіту Маша здобувала в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Там навчалася на спеціальності "Перекладач з англійської та іспанської мов". У 19 років відбувся дебют Єфросиніної на телебаченні.
Читайте також Усміхаюсь неідеальним грудям і сивині, – Маша Єфросиніна зізналась, як реагує на свої недоліки
Дівчина з'явилася перед глядачами "Першого національного" в ефірі програми "Щасливий дзвінок". Незадовго після цього отримала запрошення від "Нового каналу" стати ведучою ранкової програми "Підйом". Згодом Маша поставала перед камерами у багатьох проєктах українських телеканалів.
Маша Єфросиніна / Фото з інстаграму Маші Єфросиніної
Володимир Остапчук
Остапчук навчався на філолога в Умані. Після закінчення університету рік працював викладачем англійської мови в Уманському аграрному університеті.
У 2009 році він приїхав у Київ, де навчався в школі дикторів СТБ. Телевізійну кар'єру розпочав на "Першому автомобільному телеканалі". Працював на різноманітних теле- та радіопрограмах, був диктором. Пробував себе на різних майданчиках. Найбільшу популярність Остапчуку принесло Євробачення-2017, на якому він був ведучим.
Володимир Остапчук / Фото з інстаграму Володимира Остапчука
Олександра Кучеренко
Дівчина отримала диплом з відзнакою Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю "Диктор і ведучий телепередач". Після закінчення бакалаврату вступила на магістратуру за напрямом журналістика.
Кар'єру журналістки Олександра розпочала під час проходження навчально-виробничої практики на телеканалі ICTV. Саме там вона отримала омріяну роботу, ставши ведучою програми "Зірковий спорт".
Олександра Кучеренко / Фото з інстаграму Олександри Кучеренко
Дмитро Комаров
Телеведучий має 3 вищі освіти: інженера (Національний транспортний університет), фахівця зі зв'язків з громадськістю (Київський національний університет культури та мистецтв) фахівця у сфері інтелектуальної власності (Національний університет "Одеська юридична академія").
У журналістику Комаров прийшов у 12 років. А в 17-річному віці вже був редактором колонки "Чоловік" у журналі "Теленеделя". Згодом ще декілька років працював з різними друкованими виданнями. Під час самостійних подорожей екзотичними країнами у Дмитра виникла ідея знімати програму "Світ навиворіт". У 2010 році на телеканалі "1+1" вийшов перший випуск авторського проєкту Комарова про подорожі.
Дмитро Комаров / Фото з інстаграму Дмитра Комарова
Лілія Ребрик
Закінчила Київський національний університет театру імені Карпенка-Карого, де навчалася на акторку. З 2001 року працює актрисою в Київському академічному Молодому театрі.
Вперше Лілія стала ведучою у 2006 році. Тоді вона з'явилася в ефірі "Прогнозу погоди" телеканалу СТБ.
Лілія Ребрик / Фото з інстаграму Лілії Ребрик
Анатолій Анатоліч
Після закінчення школи Анатолій вступив до Криворізького економічного інституту імені Вадима Гетьмана на обліково-економічний факультет. У 2006 році чоловік переїхав до Києва, що стало переломним періодом у його житті. Анатоліча запросили працювати на GalaRadio, але він став ведучим ранкового шоу "Happy Ранок" на "Хіт FM".
Через 3 роки Анатолій запустив авторське вечірнє гумористичне радіошоу "Операція-провокація", у якому брали участь зірки шоу-бізнесу. Програму транслювали на "Хіт FM" і телеканалі М1.
Анатолій Анатоліч / Фото з інстаграму Анатолія Анатоліча
Ольга Фреймут
Фреймут навчалася на журналіста у Львівському національному університеті імені Івана Франка та Міському університеті Лондона. Під час навчання дівчина працювала офіціанткою.
Журналістку кар'єру Ольга розпочала на стажуванні в компанії BBC. Після Помаранчевої революції дівчина повернулася до Києва. Згодом зрозуміла, що професія журналіста-міжнародника, яку вона здобувала в університетах, не подобається. Деякий час працювала фешн-журналісткою у програмі "Сніданок з 1+1".
Зверніть увагу Було багато на піку популярності: Оля Фреймут розповіла, як розгубила друзів
Дізнавшись про кастинг на ранкове шоу на "Новому каналі", Фреймут вирішила піти туди. Успішно пройшовши всі проби, вона стала співведучою "Підйому". Щоранку виходила в ефір разом із Сергієм Притулою та Олександром Педаном. Саме ця програма допомогла Ользі показати себе та зарекомендувати на телебаченні.
Ольга Фреймут / Фото з інстаграму Ольги Фреймут
Сергій Притула
Притула закінчив Тернопільську академію народного господарства. Під час навчання грав у КВК, брав участь в художній самодіяльності. У 1999 році став ведучим на "Радіо Тернопіль 106.1 FM". Згодом Сергій поїхав здобувати освіту в один із коледжів Лондона. Там розчарувався і через деякий час повернувся в Тернопіль, де відновив навчання та роботу на радіо.
Варто побачити Сергій Притула вперше за довгий час зустрівся з "Вар'ятами": зворушливе відео
Кар'єру на телебаченні Притула почав вже в Києві. Він пройшов кастинг на посаду ведучого програми "Було ваше, стало наше" на телеканалі "Інтер". У 2008 році він став ведучим ранкового шоу "Підйом", яке допомогло завоювати прихильність глядачів.
Сергій Притула / Фото з інстаграму Сергія Притули
Леся Нікітюк
Леся здобула вищу освіту в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії. У 2011 році Нікітюк взяла участь у гумористичній програмі "Розсміши коміка", звідки й почалася її телевізійна кар'єра. Популярність дівчині принесла програма про подорожі "Орел і решка". Леся була ведучою декількох сезонів і побувала майже у всіх країнах світу.
Цікаво Після виступу на "Розсміши коміка": Леся Нікітюк потрапила в "Орел і решку" завдяки Зеленському
Леся Нікітюк / Фото з інстаграму Лесі Нікітюк
Григорій Решетник
Григорій вивчав фінанси у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили. На вже після першого року навчання Решетник зрозумів, що не зможе жити без сцени й телебачення. Тому він вирішив покинути університет і переїхати до Києва. У столиці вступив до Київського національного університету культури та мистецтв.
Решетник отримав червоний диплом магістра й вступив до аспірантури. Під час навчання працював на телебаченні адміністратором-гримером. А у 2005 році Григорій отримав першу омріяну роботу. Він був ведучим освітянських проєктів "У нас все вийде", "Цей день в історії" на "Першому національному".
Григорій Решетник / Фото з інстаграму Григорія Решетника
Оля Цибульська
Цибульська планувала вступати до педагогічного університету, однак у шкільному віці на одному з виступів познайомилася з юним Дзідзьо, який відмовив її від цього. Тому Оля здобувала освіту в Київській муніципальній академії естрадного та циркового мистецтв. Саме Дзідзьо допоміг їй повірити в майбутнє співачки.
Дівчина впевнено крокувала до мрії виступати на великій сцені, а також пробувала себе в журналістиці. Після закінчення університету вона прийняла запрошення одного з угорських телеканалів і півтора року працювала ведучою розважального проєкту в Будапешті.
У 2009 році Цибульська стала ведучою радіостанції "Русское Радио Україна". Саме ця робота стала початком журналістської кар'єри Олі на рідній землі.
Оля Цибульська / Фото з інстаграму Олі Цибульської
Олександр Педан
Педан навчався на економічному факультеті Хмельницького національного університету. Однак чоловік з дитинства мріяв стати актором, тому так і не працював за фахом. У 2006 році Олександр переїхав до Києва, де став ведучим Comedy Club UA, а також учасником щотижневих вечірок клубу і телеверсій.
Телекар'єра Педана розпочалася у 2008 році. Він приєднався до Ольги Фреймут та Сергія Притули у ранковій програмі "Підйом" на "Новому каналі". Саме з цією трійкою ведучих щоранку прокидалися мільйони українців.
Олександр Педан / Фото з інстаграму Олександра Педана