Минулого тижня Дантес кепкував з Наталії Могилевської, яка в повітряну тривогу співала на станції метро "Позняки". Його розвеселив твіт про те, що через артистку "укриття непридатні для користування". Схоже, вона не стала з'ясовувати стосунки публічно, а використала цей інцидент на свою користь.

До теми Намагалися збити, – Наталія Могилевська показала, як над її домом пролетів дрон-камікадзе

Наталія Могилевська різко відповіла хейтерам

Як там без мене метро, як там без мене "шахіди"?! Я в Чернівці, а лайно все одно полетить у спину. Навіть, якщо на війні ти не з тих, хто лиш тільки плакав, навчився ходить по воді, все одно вони скажуть: "Не вмієш плавать",
– з сарказмом заявила Наталія Могилевська.

У такий спосіб вона оголосила, що виїжджає з Києва на гастролі, і тим самим пропіарила свій тур містами України. "Поки метро "Позняки" може видихнути, їду в турне", – підколола артистка.

Не пропустіть Під час повітряної тривоги: Наталія Могилевська заспівала "Ой у лузі червона калина" в метро

Цікаво, що на саркастичний допис Могилевської не відреагував жоден з хейтерів, її навпаки записали компліментами в коментарях і подякували за те, що не втекла з України:

  • "Наталіє, ви неймовірна підтримка для людей! Не звертайте уваги на дурнів, які вважають недоречні жарти дотепними";
  • "Не зважайте на ці безглузді жарти, ви велика молодчинка! Дякуємо за вашу працю";
  • "Це єдина артистка, яка залишилася в Україні з народом, коли всі інші десь за кордоном заробляють собі гроші";
  • "Обожнюю вас і ваше почуття гумору";
  • "Гарно, що ви в Україні. Таких як ви, справжніх, залишилось не багато. Всі чкурнули під різними приводами в Європу і ще кудись";
  • "Ви підтримка. Ви віра у краще. Ніколи ні для кого не грали ролі. Завжди самостійна і справжня! Народна співачка, яка справді з народом, з людьми".