Після смерті батька Настя Каменських продовжувала активно працювати. Сталося так, що саме на той час, коли тато пішов з життя, у виконавиці була запланована прем'єра пісні. Вона вирішила не переносити її, а присвятити батькові.

Читайте також Настя Каменських зізналася, що мріє про дитину

Настя Каменських про смерть тата

Артистка зізналася, що батькові дуже подобалася пісня "Почуття". Також він з нетерпінням чекав на прем'єру відео, оскільки в ньому знімалася мама Каменських – Людмила. Настя поділилася, що батько побачив цей ролик, проте вже з іншого світу.

Ми запланували вихід цієї пісні. Так сталося, що я втратила батька. Але потім зрозуміла, що це найкращий спосіб ще раз сказати йому про любов та подякувати за підтримку. Розумію, що тато був похилого віку і точно знаю, що він пішов в найкращий світ. Проте це завжди дуже важко,
– розповіла NK.

Зірка додала, що останні місяці життя батька вона дуже багато часу проводила разом із ним. Мама з татом часто приїжджали у заміський будинок Каменських, оскільки там є можливість подихати свіжим повітрям на вулиці, прогулятися.

Тато завжди казав мені, що неважливо, з ким я буду. Для нього найголовніше, щоб я по-справжньому кохала. Одного разу він мене запитав: "Ти отримала сонячний удар, закохалася до нестями? Мої батьки безмежно кохали один одного і навіть зараз мама дуже сумує за татом. Вони показали, що найголовніше – це кохання,
– поділилася виконавиця.

Інтерв'ю Насті Каменських: дивіться відео онлайн

Смерть батька Насті Каменських

  • 25 січня 2021 року NK повідомила, що її батько помер.
  • Зірка опублікувала зворушливе відео з татом, яке зняла під час святкування Нового року.
  • Причину смерті співачка не повідомила.
  • Через декілька днів знаменитість презентувала пісню "Почуття", на прем'єру якої дуже чекав її татусь.