У свіжому інтерв'ю Настя Каменських заявила, що додаткові кілограми – це не через купу солодощів о десятій годині вечора. Так її тіло реагує на стрес, хвилювання, переживання та всі події, які відбуваються довкола. Однак навіть зараз співачка собі подобається.

До теми Настя Каменських виправдалася за гучний скандал з розіграшем авто: "Я живу по совісті"

Настя Каменських прокоментувала зайві кілограми

Останнім часом я почала займатись своїм ментальним здоров'ям і для мене це важливіше за фігуру. Так, я дійсно трохи набрала. Раніше мене б це парило, але зараз – ні. Бо зараз є більш важливі питання. Зараз все, що раніше здавалось важливим, в один момент втратило сенс,
– поділилася Настя Каменських.

Важливо, що вона приймає себе такою, якою є – не мучить дієтами та не працює в залі до сьомого поту. Натомість артистка займається йогою, медитаціями й робить усе через любов до себе, до свого тіла.

"Якщо в такий час ти почнеш категорично обмежувати себе в їжі і на останньому диханні "пахати" в спортзалі, то цей стрес стане ще більшим. Багато жінок розуміють, про що я", – прокоментувала Настя Каменських.

Співачка додала, що обов'язково повернеться у форму, якщо це знадобиться.

Настя Каменських / Фото з інстаграму співачки

  • Цікаво! Менш як два місяці тому, у квітні, Настя Каменських заявляла, що незадоволена своєю зовнішністю та "хотіла б привести себе до ладу". Однак і тоді співачка наголошувала, що не ґвалтуватиме себе, тож поки медитує, займається йогою та відновлюється.
  • До речі, раніше мама артистки Лідія Каменських пояснювала, що зайву вагу донька набрала через нервові моменти та постійні гастролі, де замість того, щоб поїсти – хапала фаст-фуд.