До повномасштабного вторгнення Настя Каменських вела активний спосіб життя й завжди показувалась фанам з пробіжок чи тренувань. Та після 24 лютого пріоритети змінилися.

Дивіться також Настя Каменських відреагувала на секс-скандал з Потапом: "Буде маленький спалах"

Настя Каменських про зовнішність

В одному з останніх інтерв'ю зірка зізналась, що не задоволена своєю нинішньою фізичною формою. Їй хотілося б змінити себе, але наразі Настя відновлюється.

Звичайно, ні. Мені хотілося б привести себе до ладу. Мене любить мій чоловік як жінку. І дуже важливо розуміти, що тебе люблять. Я себе люблю. Я вирішила не ґвалтувати себе. Зараз у мене повністю триває реабілітація. У мене більше такий процес – медитація, йога, відновлюю себе,
– зізналась Каменських.


Настя Каменських / Фото з інстаграму Насті Каменських

Цікаво, що про кілька зайвих кілограмів Настя Каменських заговорила ще влітку минулого року, коли всі навколо обговорювали її вагітність. Співачка тоді зізналась, що трохи набрала вагу.

Ще в лютому цього року знаменитість казала, що потрохи повертається до фізичних активностей після того, як випала з режиму. А днями ще й показала фотодоказ того, що повернулась до спорту. Вона зробила селфі у спортивному костюмі біля їхнього з Потапом будинку.