У липні 2021 року у ЗМІ прогриміла новина, що Монатік припинив співпрацю з артистками Lida Lee та Nino. Причини достеменно невідомі, втім, був натяк на те, що співачки хотіли самостійного "плавання".

Не пропустіть "Танці з зірками 2021" 3 випуск: заворожуюча хайтарма від Джамали та булінг у соцмережах Харлан

Попри недовгу співпрацю як продюсера і наставника, зірка залишається бути бек-вокалісткою Монатіка і його близькою подругою. Щоразу вона дякувала в інтерв'ю йому за те, що дав їй можливість стати відомою та заявити про себе на всю країну. Тому у 3 випуску "Танців з зірками", темою якого стала "Рік, який змінив життя", вона символічно присвятила артисту віденський вальс.


Lida Lee виконала вальс на "Танцях з зірками" 3 випуск / Фото з інстаграму шоу

Життя – танець, а наш вальс вийшов історією мого творчого шляху. Рік який змінив моє життя – початок нашого творчої, такої бажаної, спільної співпраці з Monatik Corporation. Це час, який я завжди згадую з усмішкою, трепетом і величезною вдячністю в серці! Монатіку та Іро, ви подарували мені крила, настав час вчитися літати,
– заявила артистка.

"Я вперше оголила душу, показала свої почуття, була абсолютно ліричною. Вперше так сильно відкрилася на таку велику аудиторію і пережила кожну секунду на паркеті. Це була моя танцювальна сповідь", – додала Lida Lee та подякувала партнеру Олексію Базелі і музичному супроводу за наповнення у виступі.

"Танці з зірками 2021" 3 випуск: дивіться онлайн – виступ Lida Lee та Олексія Базели

Цікаво "Танці з зірками 2021" 3 випуск: хто покинув шоу назавжди

Реакція мережі

Прихильники зірки були вражені чесністю і відданістю на паркеті, тому засипали її схвальними коментарями. Втім, Монатік та його дружина Ірина наразі не відповіли у коментарях.

 • "Номер, який перегляну мільйони разів";
 • "Дуже трепетно і ніжно!!!";
 • "Прекрасний танець і божественна Ліда. Браво";
 • "Вау! Як чуттєво";
 • "Як же це сильно, як же мене зворушило, я не можу...";
 • "Красиво";
 • "Як ніжно";
 • "Лідаааа, як чуттєво і прекрасно. Немає слів, а який крутий кавер треку";
 • "Це красиво, зворушливо. Вболіваю за вашу пару. Тільки перемога!";
 • "Розкішно";
 • "Яка елегантність і чуттєвість".

Що відомо про розірвання співпраці Монатіка і Lida Lee

Близько року мультиартист Монатік був продюсером Lida Lee. Завдяки йому зірка випустила кілька кліпів, отримала нагороду YUNA та стала популярною в Україні.

Всередині липня Монатік заявив про завершення співпраці, сказавши: "Стосунки продюсер-артист рано чи пізно закінчуються. У нашому випадку, можливо, це сталося рано, але точно на краще і не дарма".

Згодом Монатік зізнався, що стосунки між ним та артисткою стали напруженішими, а на запитання, чи варто їм продовжувати разом працювати, Lida Lee та її колега Nino змовчали.

Втім, Lide Lee розповіла, що завершити контракт, який вони укладали на 10 років, вирішив сам Монатік.