До Різдва, яке на Заході святкують 25 грудня, залишилось менше місяця. Тому в пресі почали активні обговорення, як британська королівська сім'я буде проводити свято. Про те, як і де хотіла би бути на Різдво королева Єлизавета ІІ, повідомляє видання The Daily Mail.

Цікаво 73 річниця весілля Єлизавети ІІ і принца Філіпа: нове фото королівського подружжя

Королева Єлизавета ІІ традиційно хотіла б бачити всіх родичів у Сандрінгемі в Норфолку. Там вони завжди збираються напередодні свята. Згодом обмінюються подарунками, а наступного дня йдуть до церкви і вітають публіку. Через пандемію коронавірусу виникають сумніви, чи справді королева і її сім'я піде до церкви святої Марії Магдалини. Але преса передбачає, що вона не відступить від цієї традиції.

Цього року на службу може приєднатись сім'я її молодшого сина Едварда: графиня Вассекська Софі та їхні діти, Луїза і Джеймс. Цілком імовірно, що на святкуванні буде присутній і перший наступник трону – принц Чарльз із дружиною Каміллою.

Натомість герцоги Кембриджські, принц Вільям і Кейт Міддлтон, скоріш за все, відвідають родину з боку дружини. Вони завітають до батьків Кейт – Керол і Майкла Міддлтонів, а також до брата і сестри Кетрін.