Знаменита акторка Анджеліна Джолі довгий час не перебувала у романтичних стосунках. Та нещодавно зірку почали підозрювати у можливому романі з першим колишнім чоловіком Джонні Лі Міллером.

Це цікаво Ліам Гемсворт вперше після розлучення з Майлі Сайрус вийшов у світ з новою коханою

Анджеліна Джолі спілкується з колишнім чоловіком

Про те, що акторка відновила спілкування з колишнім чоловіком, повідомили папараці. Вони помітили, як знаменитість покидає маєток Джонні Лі Міллера.

Примітно, що Анджеліна Джолі відвідувала колишнього чоловіка без дітей та охоронця. Також при вході побачили, що зірка прибула до Джонні з пляшкою вина Peter Michael Wine.

Зазначимо, що відновлення спілкування Джолі з першим чоловіком нагадує теперішній роман Дженніфер Лопес та Бена Аффлека. Актор та виконавиця також почали зустрічатися після того, як обоє пережили розрив. Тепер зіркова пара стає все ближчою.

Що відомо про стосунки Джолі та Міллера

  • Актори познайомилися у 1995 році на зйомках фільму "Хакери". Після недовгого роману вони одружилися – весілля відсвяткували 1996 року.
  • Вже через рік подружжя розійшлося, а в 1999 році – розлучилися офіційно. Після цього вони залишилися друзями.
  • Анджеліна Джолі в інтерв'ю заявляла, що розрив шлюбу з Джонні був помилкою. Вона зізнавалась, що пара ніколи не завдавала одне одному болю.