Про роман австралійського актора та зірки "Голодних ігор" Ліама Гемсворта і моделі Габріелли Брукс з'явилися чутки ще наприкінці 2019 року. Інколи папараці фотографували зіркову пару разом, та вдавалося їм це дуже рідко.

Дивіться також Роман Ірини Шейк і Каньє Веста: як відрегував Бредлі Купер

Ліам Гемсворт показав фото з коханою

31-річний актор відвідав благодійну вечерю Gold Dinner 2021 разом із новою обраницею, яка молодша від нього на 6 років. До того ж Ліам опублікував фото з моделлю на особистій сторінці в інстаграмі.

На світському заході Гемсворт та Брукс з'явилися у вбраннях однакового кольору, засвідчуючи, що вони пара. Габріелла приміряла довгу пишну сукню з глибоким декольте, прикрашеним рюшами. Натомість актор обрав темну сорочку та красивий чорний костюм.

Фантастичний вечір, в рамках якого були зібрані необхідні кошти для лікування і багато розказано про одну з найважливіших і складних проблем – психічне здоров'я дітей. Дякую Моніці Сандерс-Вейнберг за організацію вечора і за все, що ви робите для дитячої лікарні Сіднея,
– поділився Гемсворт під фото.

Що відомо про попередні стосунки Ліама Гемсворта

  • Австралійський актор мав роман зі співачкою Майлі Сайрус. Виконавиця зустрічалась з актором ще з 2009 року. Втім, через кілька років пара розійшлась.
  • Але в січні 2016 року вони знову закрутили роман й навіть заручилися. У грудні 2018 року Майлі одружилась з Ліамом.
  • Через постійні конфлікти та інші причини шлюб почав розпадатися після 6 місяців одруження. На початку січня цього року стало відомо, що в грудні 2019 року вони офіційно розлучились. Серце Майлі зараз вільне, а Ліам переїхав в Австралію.
  • Подейкували, що Майлі Сайрус знає про роман колишнього з Габріеллою Брукс. Зірка нібито рада, що Гемсворт знайшов своє кохання.