Росія вкотре відзначилася цинічною заявою, визнавши бойовиків на Донбасі. Світові лідери засуджують Путіна за таке рішення, однак вводити нищівні санкції планують лише після вторгнення Росії на територію України.

Зверніть увагу "Дайте моїй країні спокій": зірки емоційно відреагували на рішення Путіна визнати бойовиків

Співачка Камалія обурилася такими діями Заходу.

Камалія про допомогу Україні від США

Артистка наголосила, що ненавидить політику й намагається не втручатися в неї, але її по-справжньому розлютив указ президента Байдена про заборону інвестицій, фінансування та торгівлі з так званими "ЛНР" та "ДНР". Камалія назвала це "знущанням, злим глузуванням та образливим вчинком "благодійника" щодо нас.

"Вони гадають, що ми повні ідіоти. Про яку торгівлю, інвестиції та фінансування з "ДНР" та "ЛНР" йдеться? Хто із західних країн за останні 8 років торгував, інвестував чи фінансував "ДНР" чи ЛНР"? Тоді до чого це лицемірство? Кому потрібні такі санкції?", – емоційно висловилася Камалія.

Америка вдає, що підтримує нас, а насправді заманює нас захищати Європу ціною життів українських військових, а сама сидить осторонь і допомагає такими санкціями. Ми повинні розуміти, що ми не маємо друзів і захищати Батьківщину нам доведеться самим,
– додала виконавиця.


Камалія у вишиваній сукні / Фото з інстаграму співачки

Українські зірки та визнання Росією бойовиків

  • Український виконавець Женя Галич, який є лідером рок-гурту O.Torvald, не розуміє, чому його начебто опозиційні колеги з Росії мовчать після подій вечора 21 лютого.
  • Ведучий Олексій Суханов після цинічної заяви Путіна відрікся від Росії, де народився й проживав до 2014 року.
  • "Океан Ельзи" миттєво відреагував на напружені події в Україні у зв'язку із визнанням Росією бойовиків на сході України, тому запросив українців на мініконцерт у Києві.