Рішення диктатора про визнання бойовиків викликало хвилю обурення, злості та ненависті у цивілізованому світі. Від Росії відмовляються навіть ті, для кого вона є батьківщиною.

Зверніть увагу "Дайте моїй країні спокій": зірки емоційно відреагували на рішення Путіна визнати бойовиків

Олексій Суханов відрікся від Росії

Від сьогодні для мене більше не існує країни, де я народився, виріс, прожив до 2014 року… На жаль, але у мене викликає огиду та презирство чиєсь бажання принизити право на свободу вибору, незалежності, самовизначення!
– наголосив ведучий.

Він додав, що будь-які спробу знецінити право на свободу та незалежність є ознаками тиранії та тероризму. Також Олексій звернув увагу на світових лідерів, які протягом багатьох років "закривали очі на екстремістів, хворих на імперськість, що перебувають у полоні брехні своїх вигадок, ілюзій, які заважають жити здоровим людям, руйнують життя, долі, майбутнє".

"У мене більше немає минулого, але є сьогодення. Яким би знервованим воно не було, але в Україні, і майбутнє з Україною. Україна була, є і буде, хто б що не говорив. Принаймні, для мене і в моєму житті! Слава Україні! Слава Героям, які загинули і заради світлої пам'яті та величезної людської честі яких, ми маємо зберегти Україну!" – емоційно написав в мережі телеведучий.


Олексій Суханов / Фото з інстаграму ведучого

Росія визнала бойовиків на Донбасі: реакція світу

  • Польща скликала Європейську раду та закликала до санкцій проти Росії через визнання бойовиків.
  • У НАТО засудили визнання Росією бойовиків на Донбасі.
  • У Німеччині засудили визнання проросійських бойовиків. Шольц зідзвонився з партнерами, а через кілька годин наказав зупинити сертифікацію "Північного потоку-2".
  • Після цинічного рішення Путіна про визнання бойовиків, президентка Молдови Мая Санду висловила засудження.
  • "Порушення міжнародного права", – Джонсон про визнання бойовиків на Донбасі. Велика Британія готується оголосити санкції.
  • США анонсували нові санкції проти Росії за цинічне рішення визнати бойовиків
  • "Канада засуджує укази Путіна про відправку військ до України", – Трюдо. Країна готується запровадити санкції проти Росії.
  • "Порушує принципи", – генсек ООН відреагував на визнання бойовиків.
  • 22 лютого Євросоюз введе санкції проти Росії за "визнання псевдореспублік".