23-річна наречена Сасанчина поспілкувалась з прихильниками в інстаграм-сторіз, відповідаючи на їхні питання. І в одному з них вона розповіла про стан здоров'я Євдокії Петрівни.

До слова Роман Сасанчин показав маму, яка вчиться ходити після боротьби з COVID-19

Вона повністю ще не одужала. Зараз в неї то з серцем проблеми, то з нирками. Зараз вже ангіну має. Ще у неї на щитівці вузли є. Але у порівнянні з тим, як було колись, їй вже набагато краще: вона вже багато говорить, багато телефонує як колись. Ми надіємось, що надалі буде ставати тільки краще,
– прокоментувала стан своєї майбутньої свекрухи Іванна.

Дівчина додала, що "Бог допоможе справитись їй з усім", і попросила усіх прихильників берегти себе, адже "найголовніше – це здоров'я".

Наречена Сасанчина розповіла про здоров'я мами Романа: відео

Що відомо про недугу мами Сасанчина?

  • Під час третьої хвилі коронавірусу, навесні 2021 року, мама Сасанчина захворіла на COVID-19. Жінка близько двох місяців провела в реанімації у критичному стані під апаратом ШВЛ.
  • Через це Роман звертався до прихильників, аби ті допомогли йому у зборі коштів для лікування мами.
  • Слідом за мамою співака госпіталізували з коронавірусом. Він вчасно звернувся до лікарів, тому швидко перехворів недугою.
  • Згодом він присвятив пісню важкохворій мамі. Зворушлива композиція отримала назву "Мамо". Публіка почула трек у день народження Євдокії Петрівни.
  • Зараз жінка проходить реабілітацію після важкої хвороби. Наразі невідомо, чи вона вдома, чи у лікарні.