На відеоролику, який він оприлюднив в мережі, можна побачити, що хлопець перебуває під крапельницею, інколи покашлює і важко говорить. За його словами, він зараз проходить курс лікування. На жаль, стан здоров'я матері – незмінний.

До слова Мама в критичному стані, – переможець "Голосу країни" Роман Сасанчин просить допомоги

Хочу подякувати, хто підтримує маму, у неї, на жаль, нічого не змінилось, але змінилось у мене. Тепер ще і я хворий. Ще поки що слава Богу на початках вдалося звернутися до лікарів. Тепер проходжу курс лікування. Дуже дякую за підтримку і сподіваюся, що все закінчиться добре,
– заявив Сасанчин.

У відеоролику Роман написав, що дякує усіх, хто підтримує зараз його родину, хто молиться, цікавиться і не залишає їх самотніми.

Реакція мережі

Така новина засмутила багатьох шанувальників, тому вони побажали йому та мамі якнайшвидшого одужання.

  • "Одужуйте. Ви міцна сім'я, все налагодиться."
  • "Нехай Господь Бог оберігає тебе і твою родину. Все буде добре. Одужуй."
  • "Одужуйте швидше! Нехай всі хвороби обходять стороною."
  • "Здоров'я мамі і тобі… Одужуйте… Все буде добре… Я теж перехворіла… Хай Боженька помагає вам і усім, хто зараз хворіє..."

Варто нагадати, що тижнем раніше Роман Сасанчин просив у мережі допомоги для його хворої мами Євдокії. Жінці через ускладнення коронавірусу стало гірше, тому вона зараз госпіталізована і перебуває під наглядом лікарів. Якщо ви бажаєте допомогити сім'ї Романа, залишаємо реквізити.