Більшість українських артистів лише після 24 лютого усвідомили, що треба писати музику рідною мовою. Співачка Надя Дорофєєва, яка вже два роки є сольною виконавицею, почала творити українські пісні вже з початку війни.

Читайте також Після докору Дантеса про совість: Надя Дорофєєва розповіла, хто заважає їм з Кацуріним

Чи перекладе Дорофєєва пісні українською

У репертуарі Наді Дорофєєвої залишається чимало російськомовного матеріалу, який полюбився її аудиторії. Вона зізналась, чи перекладатиме їх державною.

Відверто кажучи, я не хочу перекладати ці пісні. Хоча знаю, що багато хто чекав, наприклад, пісню fenomenal. Я хочу писати нову музику, робити новий якісний україномовний матеріал,
– поділилась зірка.

"Мені зараз не хочеться створювати якісь легковажні пісні. Думаю, ви звернули увагу, що мої тексти стали більш глибокими та емоційними. І наступні будуть саме такими".

Надя Дорофєєва – "Різнокольорова": дивіться відео онлайн

Додамо, що в інтерв'ю 24 каналу співачка розповіла про благодійний тур "Сенси". Вона поділилась, що співатиме на концертах пісні з нового україномовного альбому. Але фани не залишаться без сюрпризів – ймовірно, зірка таки зробить адаптацію ще одного хіта.

"Я презентую декілька прем'єр, які вийдуть вже зовсім, на які ми знімаємо кліпи. А ще нещодавно вирішила зробити адаптацію однієї з найулюбленіших пісень vperedi, яка дуже подобається багатьом прихильникам. За допомогою звернулась до дівчини – авторки, яка перемогла у конкурсі на адаптацію пісні "Різнокольорова". Вийшло круто!".