Росія розгорнула повномасштабну війну проти України о 5 ранку 24 лютого. Від потужних вибухів прокинувся Київ, Харків, Одеса та інші міста. Надя Дорофєєва зізнається, їй теж страшно, але тікати будь-куди, аби зі столиці вона не буде.

До теми Jerry Heil, що з Василькова, де був обстріл аеродрому, звернулась до росіян

Надя Дорофєєва залишається у Києві

Як страшно прокинутися в новій реальності! Як боляче. Ми не хотіли війни і не кликали її до свого дому! Нам не потрібна війна… Я залишаюся в Україні, у Києві. Прошу всіх зберігати спокій, не панікувати, триматися разом та читати лише офіційні джерела,
– закликала Надя Дорофєєва.

Підтримавши колег, зірка звернулась до російської аудиторії. Вона благає фанів показати Кремлю, що вони проти війни, і зупинити її пліч-о-пліч з українцями. Емоційний допис Дорофєєва підкріпила фото, на якому заливається слізьми на власній кухні.

Надя Дорофєєва зі сльозами / Фото з інстаграму співачки

Повний текст публікації Наді Дорофєєвої:

Страшно! Як страшно прокинутися у новій реальності, у такій реальності! Як боляче. Ми не хотіли війни і не кликали її до свого дому! Ми хочемо жити, любити та творити мирно! Нам не потрібна війна!

Я ніколи не ділила аудиторію на міста та країни, але зараз… Я сподіваюся, ви чуєте мене, росіяни, моя аудиторія, друзі та шанувальники? Тільки разом ми зможемо це зупинити! І я вірю, що зможемо!

Я залишаюся в Україні, у Києві! Прошу всіх зберігати спокій, не панікувати, триматися разом та читати лише офіційні джерела! І підтримувати одне одного як ніколи!