Навколо українських зірок часто ширяться фейкові новини. Так нещодавно в мережі обговорювали вагітність Наді Дорофєєвої, на що зірка відреагувала з іронією.

Дивіться також Фани досі чекають: у кого з українських зірок немає дітей

Чому Надя Дорофєєва не має дітей

Співачка з'явилась в ефірі радіо, щоб презентувати свою нову пісню. Там її жартома попросили відповісти правдиво – чи справді Надя вагітна.

Я можу нарешті сказати вам правду – ні, я не вагітна, на жаль,
– відповіла Дорофєєва.

Ведучі зізнались, що її відповідь їх не здивувала. Адже важко уявити, щоб артистка встигала приділяти час материнству з таким щільним графіком. Зірка погодилась і зізналась, що стрес – одна з причин, чому вона досі не стала мамою.

"Це неможливо з такими стресами. Треба брати відпустку", – поділилась виконавиця.

Особисте життя Дорофєєвої після другого заміжжя

  • 13 липня виконавиця офіційно підтвердила, що зіграла весілля з Михайлом Кацуріним. Насправді церемонія одруження відбулась ще 15 червня, однак подія перебувала у глибокій таємниці.
  • Позитив вважає, що Надя Дорофєєва дуже змінилась після розлучення. За його словами, вона стала більш відкритою. "Головне, вона щаслива. І це відчувається. Відчувається її щастя… Вона не париться, у неї немає проблем. Вона зараз просто купається в коханні".
  • Хоч Надя Дорофєєва ще не вагітна, але вона відкрито говорить про материнство та готова стати мамою. Вона вже називала ім'я, яке б дала майбутньому синові.