Відтак під час короткого бліца Надя зізналася, чи готова стати мамою. Окрім цього, артистка вперше розповіла, як назве сина.

До теми Серйозно задумалася, – Наталія Могилевська відверто зізналася, чи хоче стати мамою

Як Надя Дорофєєва б хотіла назвати сина

У шоу ведуча запитала в співачки про ім'я для хлопчика, яке та б йому дала, якби була мамою. Серед запропонованих Валерією варіантів був Володимир та Михайло. Тут слід зазначити, що саме так звати колишнього та теперішнього чоловіків виконавиці. Втім, Дорофєєва зауважила, що не називала б малюка жодним із запропонованих варіантів.

Це було б ім'я, мені здається, Марк,
– сказала артистка.

Вона наголосила, що таке ім'я спало їй на думку вперше, оскільки раніше вона про це не думала. Водночас Дорофєєва розповіла, що вже готова стати мамою.

Що відомо про особисте життя Наді Дорофєєвої: головне

  • Артистка 6 років була у шлюбі з Володимиром Дантесом. Зіркова пара оголосила про розлучення після початку повномасштабного вторгнення і вже в січні вони офіційно розлучилися. Від першого шлюбу у Наді немає дітей.
  • Про новий роман співачки з ресторатором Мішою Кацуріним стало відомо наприкінці березня 2022 року. Зараз Володимир зустрічається з колишньою дружиною Міші – Дашею.
  • На початку липня Надю Дорофєєву та Мішу Кацуріна побачили в київському ЦНАПі. І вже 13 липня зіркова пара опублікувала перші кадри з весілля та офіційно оголосила про одруження.

Надя Дорофєєва готова до дітей: дивіться відео онлайн