Усі чутки, які ходили навколо таємного весілля співачки та бізнесмена й ресторатора – підтвердилися. Надя Дорофєєва і Михайло Кацурін одружилися.

Дивіться також Надю Дорофєєву та Мішу Кацуріна "спалили" у київському ЦНАПі: співачка відреагувала

Надя Дорофєєва та Міша Кацурін одружилися

Новоспечене подружжя поділилося весільними фото на особистих сторінках. Надя Дорофєєва іронічно підписала знімки, згадавши про те, як у мережі обговорювали їхнє таємне весілля.

Подейкують, Кацурін та Дорофєєва таємно одружилися. Не знаємо, правда це чи ні, але фотки такі в телефонах у нас є,
– поділилась зірка.


Дорофєєва і Кацурін / Фото з інстаграму Наді Дорофєєвої

Надя Дорофєєва постала на фото у приталеній бежевій сукні бренду TGBotanical на тонких бретелях, а також ніжній вуалі ручної роботи українського бренду TheCoat з мереживом. Вона розпустила волосся й вклала його легкими хвилями.

Михайло Кацурін обрав чорний класичний костюм та білу сорочку. Його образ доповнювали кеди та кепка.


Дорофєєва і Кацурін / Фото з інстаграму Наді Дорофєєвої

Як розвивалися стосунки Наді Дорофєєвої та Міші Кацуріна

  • У березні минулого року Надя Дорофєєва та Володимир Дантес оголосили про розлучення після 6 років шлюбу. У той самий день про розрив повідомили Даша та Михайло Кацуріни.
  • З часом у мережі запідозрили, що Надя зустрічається з Кацуріним. 21 червня вони й справді підтвердили свої стосунки спільним фото. Пара публікувала все більше світлин разом та показувала, як проводить час.
  • Нещодавно подружжя засвітилось в київському ЦНАПі. Шоумен В'ячеслав Соломка запідозрив, що Надя та Міша таки одружилися, а Слава Дьомін запевнив, що співачка виписується з будинку, де жила разом з Володимиром Дантесом.

Додамо, що для співачки це другий шлюб, тоді як для бізнесмена – третій. Кацурін виховує двох дітей від шлюбу з Дашею – доньку Олександру та сина Івана.