Днями Надя Дорофєєва вже реагувала на чутки про таємне весілля з Мішою Кацуріним. Тоді вона на коментарі підписників про те, що одружується 15 червня, відповіла з гумором: "Хахаха, ну будемо знати".

До теми Надя Дорофєєва засвітила квартиру, в якій живе з Кацуріним, і показала, як проходить їхній ранок

Шоумен В’ячеслав Соломка опублікував фото Дорофєєвої з Кацуріним у своєму Інстаграмі. Під світлиною він залишив інтригуючий підпис: "Невже одружуються чи оформляють субсидію?".

Реакція Дорофєєвої

Сама Надя Дорофєєва вже відреагувала на це фото. Вона перепостила його в інстаграм-сторіс та пожартувала, що їм вже не дають спокійно оформити субсидію. Цим зірка спростувала чутки про одруження.


Дорофєєва відреагувала на фото з ЦНАПу / Скриншот з її інстаграм-сторіс

Що Дорофєєва насправді робила в ЦНАПі

Шоумен Слава Дьомін заявив, нібито знає справжню причину перебування зіркової пари в ЦНАПі. За його словами, Дорофєєва просто виписується з будинку під Києвом, в якому жила з Володимиром Дантесом.

Точно знаю, що саме на цій фотці вони не розписувались, а... виписувалась... Надя зі спільного будинку в Крюківщині, де жила разом з Вовою Дантесом. Так що поки пишне весілля скасовується,
– повідомив Дьомін.

Ще В березні Дорофєєва спровокувала чутки про заручини через каблучку на пальці. Але це виявилася звичайна прикраса.

Нагадаємо, що ще після розлучення з Дантесом Надя почала зустрічатися з другом Михайлом Кацуріним. Пара вже давно живе разом. Водночас Володимир зійшовся з колишньою дружиною Міші – Дашею.