Вночі 29 серпня відбулась церемонія нагородження MTV Video Music Awards 2022. В кількох з номінацій переміг кліп і пісня Гаррі Стайлза As It Was. Відеороботу для артиста створила команда української режисерки Тані Муіньо.

Зверніть увагу MTV Video Music Awards 2022: хто став тріумфатором престижної музичної премії

Українець отримав нагороду MTV VMA 2022

Кліп Гаррі Стайлза As It Was переміг в номінації "Найкраща поппісня", а також "Найкраща операторська робота". Тому нагороду отримав український оператор Нікіта Кузьменко, який і знімав відео для музиканта разом з Танею Муіньо.

Зауважимо, що пісня As It Was претендувала й на інші нагороди. Зокрема, в номінаціях "Відео року", "Найкраща режисерська робота" та "Найкраща хореографія".

Гаррі Стайлз – As It Was: дивіться відео онлайн

Таня Муіньо відреагувала на перемогу оператора Нікіти лаконічним інстаграм-сторіз: "Найкращий оператор".


Фото з інстаграм-сторіз

Таня Муіньо та її заслужені нагороди на MTV VMA 2022

  • Цьогоріч українська кліпмейкерка Таня Муіньо взяла 9 номінацій MTV VMA 2022. Окрім кліпу Гаррі Стайлза, це роботи Normani, Cardi B Wild Side – Wild Side (три номінації: "Найкраще r&b відео", "Найкраща операторська робота", "Найкраща хореографія") та Post Malone, The The Weeknd – One Right Now ("Найкраще відео, створене в колаборації").
  • Минулого 2021 року Таня Муіньо перемогла у номінації "Найкраща режисерська робота". Вона знімала кліп MONTERO для епатажного репера Lil Nas X, а музикант переміг у ще двох номінаціях.