Трохи більш як за два тижні Монатік об'їздив сім штатів і дав сім концертів – у Маямі, Атланті, Х'юстоні, Лос-Анджелесі, Сіетлі, Чикаго та Нью-Йорку. Його заключний виступ став справжньою феєрією – у залі на Таймс-Сквер був sold out, а на сцені вперше з'явились сини артиста.

Цікаво Величезний торт, парк розваг і сонячний Лос-Анджелес: день народження сина Монатіка у фото

6-річний Данило і 5-річний Платон вийшли на сцену після того, які їхнього батька покликали на біс. Разом з усією командою вони вклонились енергійній публіці й зірвали шквал овацій. Судячи з відео, хлопчики трохи знітилися.

Нью-Йорк, так вмієш лише ти. Дякую від душі! Це було так голосно! Так яскраво! Ми по-справжньому засяяли, а Даня та Платон вперше побачили шановну аудиторію зі сцени,
– поділився емоціями Монатік.

"Загалом це був незабутній тур! Дякую всім і особисто кожному, хто відвідав JoMo і разом з нами створював ці безцінні емоції", – завершив співак.

Для перегляду відео з синами Монатіка гортайте вправо

Яким був американський тур Монатіка:

Повний текст публікації Монатіка:

Нью-Йорк, так вмієш лише ти. Дякую від душі! Це було так голосно! Так яскраво! Ми по-справжньому засяяли, а Даня та Платон вперше побачили шановну аудиторію зі сцени.

Загалом це був незабутній тур! Дякую всім і особисто кожному, хто відвідав JoMo і разом з нами створював ці безцінні емоції! Щиро сподіваємося, що незабаром побачимося знову, щасливі та здорові.