Дружина відомого артиста Монатіка Ірина Демічева 10 серпня святкувала 35-річчя. Перед днем народження вона разом з чоловіком відправилась за кордон. Ймовірно, співак з коханою відпочивають у Туреччині.

До теми Як же мені пощастило, – Монатік романтично привітав кохану з днем народження

Монатік влаштував дружині сюрприз

Знаменитість привів іменинницю з синами на концерт просто на березі моря. Сім'я сиділа за довгим святковим столом перед сценою. Разом з ними зібралися найближчі друзі. Монатік тримав інтригу та не розповідав, що відбуватиметься далі.

Коханий влаштував сюрприз,
– написала Ірина.


Сюрприз Монатіка для дружини / Фото з інстаграм-сторіз

Вже під вечір розпочався яскравий виступ джаз-бенду. З нагоди дня народження одна з музиканток особисто зіграла для Ірини.


Сюрприз Монатіка для дружини / Фото з інстаграм-сторіз


Сюрприз Монатіка для дружини / Фото з інстаграм-сторіз

Зазначимо, що заради дружини Монатік взяв коротку відпустку у перерві між гастролями. Вони зупинилися у красивій віллі серед гір з терасою і басейном. Цей відпочинок повинен стати для виконавця перезавантаженням, адже за його словами, він багато часу приділятиме дружині, дітям та просто релаксу.

У день народження Ірини, приблизно після опівночі, артист привітав кохану в мережі та традиційно присвятив їй романтичний вірш.

Додамо, що сини Монатіка – Платон і Данило – вже не вперше літають за кордон. Із зірковими батьками вони розважалися в Туреччині та на Мальдівах.