Співак подбав про те, щоб день народження Ірини Демічевої був незабутнім. Він взяв паузу між гастролями й полетів з сім'єю за кордон. Монатік з дружиною і дітьми зупинилися у розкішній віллі з басейном. Невідомо, який презент артист підготував коханій, однак після опівночі привітав її публічно.

До теми Перезавантаження почалася, – Монатік полетів на відпочинок з дружиною і синами

В особистому профілі з 2,5-мільйонною аудиторією Монатік опублікував відео з-за лаштунків зйомки для глянцю L'Officiel, обкладинку якого він прикрасив з дружиною і синами. У підписі до романтичного допису співак залишив "свіжий" вірш, який написав коханій.

"Как же мне повезло, ты такая одна! Я думаю с трепетом, так осторожно! Ведь даже в беде, даже на дне. Свою половину найти все же можно", – заявив Монатік.

На особистій сторінці в інстаграмі Ірина Демічева показала, як її привітали сини Данило і Платон. Вони намалювали для мами листівку, на якій зобразили всю сім'ю. Хлопці навіть спробували вказати вік іменинниці, однак з цифрами в них поки складається не дуже добре.

Привіт, мої щасливі 35,
– лаконічно підписала дружина Монатіка.

Як дружину Монатіка привітали зіркові друзі

  • Надя Дорофєєва: "Боже, як красиво! Ірочко, з днем народження, прекрасна";
  • Володимир Дантес: "Ірочко, з днем народження! Обожнюю тебе, твій гумор і обожнюю, коли ми проводимо час разом. З тобою завжди цікаво! Обіймаю";
  • Леся Нікітюк: "З днем народження! Золота людинка";
  • Юлія Саніна: "Ірочко, з днем народження. Будь найщасливішою на землі, у тебе є все для цього";
  • Ілона Гвоздьова: "Дорога, вітаю від щирого серця. Ти чудова";
  • Слава Дьомін: "Нехай твій внутрішній стрижень і душевна сила не вичерпується ніколи! З днем народження";
  • Соня Плакидюк: "Ірочко, ти одна з найнеймовірніших жінок, яких я знаю. Захоплююся тобою і вашою з Монатіком сім'єю! З днем народження і будь самою приголубленою і щасливою".