Після зимового відпочинку на Мальдівах в січні цього року співак все частіше показує нащадків публіці та ділиться їхніми успіхами. Монатік похизувався, що допоміг дітям опанувати новий вид спорту – бокс, і захопив прихильників фото з тренування.

Варто знати На даху в Києві: Монатік вперше розповів, як освідчувався коханій

Як Монатік проводить вікенд з синами

Успішний артист намагається тримати себе в формі й привчає до активного способу життя своїх дітей. На райському курорті він вчив плавати молодшого 4-річного сина Платона, тоді як 5-річний Данило вже самостійно перепливав басейн. Повернувшись в Україну, Монатік привів дітей на бокс.

Він опублікував фото, на якому постав на рингу з синами. Знаменитий батько позував у блакитній кофті, чорно-білих лосинах і шапці. З кадру видно, що музикант виснажений після тренування, а от хлопці з захватом демонструють вивчені рухи. Вони одягнені в спортивні штани, футболки та боксерські рукавиці.

"Спортивна сімейна суботу", – зазначив артист.

Додамо, на фото відреагував навіть український боксер-чемпіон Іван Редкач, залишивши смайлик у вигляді вогню. За лічені години користувачі оцінили допис майже 20 тисячами лайків, а в коментарях висловили захват від активного вікенду співака:

  • Крута субота;
  • Клас, чудова ідея для вихідного;
  • Спортивна сімейка у вас;
  • Тато і сини. Як круто, коли батьки проводять час з дітьми.