Відомий український мультиартист Монатік разом з дружиною та двома синами відправився на Мальдіви. Там він відпочиває від робочих буднів та насолоджується теплим сонцем. Він активно публікує фото та відео на особистій сторінці в інстаграмі.

Дивіться також Монатік показав рідкісне фото з дружиною та синами на Мальдівах

Нове відео Монатіка з синами

Артист оприлюднив відео, де показав, як сім'я проводить час на канікулах. Монатік плаває в басейні разом зі старшим сином Данею. Потім він вчить плавати молодшого Платона, який згодом уміло підтанцьовує під мультфільм.

Монатік зворушливо прокоментував відео: "Моя гордість і мегалюбов. Даня в свої п'ять вже людина-амфібія і найшвидший серед нас велосипедист! А Платон в свої майже чотири, стрімко і сміливо підвищує статус аквамена і любов до танців... Найкращий в макарені!", – написав Монатік.

"В період коли молодший Платон активно вчиться плавати напередодні своїх 4 років, Даня у свої 5 років з ластами перепливає басейн. Щира гордість й сльози щастя на очах. Всім щиро бажаю діток – це найбільше щастя, яке може відчути людина. Ми щасливчики. З вдячністю та любов’ю", – написала Ірина Монатік, дружина співака.