Відомо, що у липні подружжя відсвяткувало восьму річницю шлюбу. Пара часто ділиться у своїх соцмережах зворушливими й теплими фото.

До теми Дружина та маленькі сини Монатіка повернулися до України: зворушливе фото

Дмитро Монатік зізнався, що найдорожче купував дружині

Артист розповів, що намагається радувати свою жінку сюрпризами. Хоча квіти дарує не дуже часто.

З духовного, ми зробили один одному найдорожчий подарунок. Це наші сини. З матеріального на сьогодні, це електромобіль Jaguar I-Pace,
– сказав артист.

Також зазначив, що найбільше цінує в Ірині щирість, доброту до людей.

Дуже люблю, що вона вміє бачити світло в пітьмі і вміє цим світлом заряджати. Це її неповторні якості,
– додав Дмитро.

Інтерв'ю Дмитра Монатіка: дивіться онлайн

Що відомо про подружжя Монатіків

  • Стосунки Дмитра Монатіка та Ірини Демічевої почалася з дружби. Попри те, що обоє з Луцька, вони познайомились в Києві завдяки спільній подрузі Каріні. Зараз вона є хрещеною мамою їхнього сина Данила.
  • Дмитро та Ірина дуже швидко знайшли спільну мову. Більше, ніж за три роки після знайомства з друзів вони стали парою. За словами Дмитра, він швидко усвідомив, що це його жінка. Тоді він присвятив їй пісню "Вічність".
  • Артист часто розповідав, що Ірина пережила з ним всі можливі труднощі, зокрема, фінансову скруту, борги, зйомні квартири, де був лише матрац. Адже пара почала зустрічатися, коли Дмитро робив лише перші кроки у музиці. Тож їх стосунки були абсолютно безкорисливими.
  • Після чотирьох років стосунків співак зробив пропозицію Ірині. Він освідчився на даху на проспекті Перемоги в Києві. Вони уклали шлюб 1 липня 2015 року та офіційно стали сім'єю. Відомо, що весілля в закоханих не було. Вони розписались без свідків та відсвяткували подію в ресторані.
  • У той час Ірина вже була при надії. 7 жовтня 2015 року Дмитро вперше став татом. Дружина народила йому сина Данила. А через два роки, в січні 2017 року, у пари з'явився другий син – Платон.