У жовтні 2021 року Ксенія Мішина поставила крапку у стосунки з переможцем шоу "Холостячка" Олександром Еллертом, з яким зустрічалася більше як рік. Комік не полишав надії її повернути, і їхнє спілкування поновилося під час війни.

До теми Ось так життя роз'єднало, – Ксенія Мішина натякнула на складні стосунки з батьками з Криму

Ксенія Мішина про Олександра Еллерта

Як з'ясувалося, акторка сама зв'язалася з Еллертом після перших вибухів у Києві 24 лютого.

Звичайно, в перший день війни: "Де ви, що ви?" Все забули! У такі моменти весь біль здається якимось дурним, і насамперед питаєш: "Як ти там?" "Ти живий?" "Що ти там робиш?" Щоб кожен був здоровий, живий,
– поділилася Мішина.

Цікаво, що на інтерв'ю акторка засвітила каблучку на безіменному пальці правої руки. На ній було кільце, яке вони з Еллертом розробили разом – здали кров і виготовили біо-алмази. "Це моя каблучка, яку я постійно ношу. Та сама, після "Холостячки". Я її дуже люблю і постійно ношу", – поспішила виправдатися зірка.

Ксенія Мішина про батька сина Платона

Під час війни об'явився не лише Еллерт, а й батько Платона Олександр, від якого Ксенія Мішина втекла на сьомому місяці вагітності. Він нібито вперше за 10 років почав спілкуватися з сином.

Зараз це дуже складна для мене тема, це складно після стількох років. Я колись розповім цю історію, вона просто неймовірна, але не зараз. Зараз усе це дуже незрозуміло, розповідати поки що рано… Зараз усе це дуже обережно, тонко. Але так, війна розкрила багато чого глибокого й дуже цікавого,
– інтригуюче заявила Ксенія Мішина.

Нагадаємо, що колишнього Олександра акторка називала тираном.

  • Зі старшим на 10 років чоловіком Мішина познайомилася в університеті, коли їй було 20 років. Це не було кохання з першого погляду, "великі почуття" у неї з'явилися потім.
  • Вони стали жити разом, і зірка завагітніла. Пара навіть готувалася до весілля, але Ксенія втекла від Олександра у рідний Севастополь. Усе тому, що життя з ним стало нестерпним – він змушував її працювати під час токсикозу, був аб'юзером і маніпулятором.
  • Сина Платона чоловік так і не бачив. Він навіть обіцяв відправити йому в Крим ванночку, але вона, за словами Мішиної, "досі йде".
  • Натомість до акторки Олександр навідувався. Він п'яний прийшов у її театр і після вистави спустив зі сходів.